Od soboty, 9 maja przywrócony zostanie handel w pełnym wymiarze na miejskim targowisku w Będzinie. Wciąż jednak należy przestrzegać zasad bezpieczeństwa.

Targowisko Miejskie w Będzinie w ostatnich tygodniach było zamknięte z powodu epidemii koronawirusa. Pod koniec kwietnia działalność wznowiły jedynie punkty oferujące sprzedaż: warzyw i owoców, mięs i wędlin, artykułów spożywczych, chemii gospodarczej oraz kwiatów, sadzonek i krzewów.

Wraz z kolejnym etapem odmrażania gospodarki, zarządca targu w Będzinie, którym jest firma Interpromex, zdecydował, aby przywrócić pracę targowiska w pełnym wymiarze. Od soboty, 9 maja Targowisko Miejskie w Będzinie przy ul. Gzichowskiej będzie działać w pełnym zakresie.

– Prosimy o rozważne i szybkie zakupy z zastosowaniem wszelkich obostrzeń wynikających z zagrożenia epidemiologicznego – apeluje zarządca targowiska.

Kupcy zobowiązani będą do zaopatrzenia się we właściwe środki ochronne (płyn dezynfekujący, rękawiczki, maski). Administrator w razie konieczności będzie ograniczał liczbę klientów do ustalonego limitu. Klienci wchodzący na teren targowiska zobowiązani są do dezynfekcji rąk płynem umieszczonym przy bramach wejściowych oraz do zachowania bezpiecznej odległości (minimum 1,5 m).

Targowisko Miejskie położone przy ul. Gzichowskiej w Będzinie będzie czynne w środy i soboty, w godz. 6-13.

Skomentuj przez Facebook

8 KOMENTARZE

  1. Już widzę te zachowane odległości-)A z autobusów dalej kierowcy wypraszają pasażerów,albo nie zatrzymują się na wszystkich przystankach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here