Strażnicy Galaktyki vol. 2 już w kinach! Dołącz do galaktycznej drużyny i zobacz nową część pozaziemskich przygód superbohaterów w ekranizacji Marvela.

Peter Quill/Star-Lord (Chris Pratt), Gamora (Zoe Saldana), Groot (Vin Diesel), Drax Niszczyciel (Dave Bautista), Rocket (Bradley Cooper) i reszta paczki galaktycznych przyjaciół powracają, aby spenetrować odległe zakątki kosmosu w celu rozwikłania zagadki pochodzenia jednego z jej członków, Petera Quilla aka Star Lord.

Strażnicy Galaktyki - fot. mat. pras.Strażnicy Galaktyki 2 to sequel filmu Strażnicy Galaktyki z 2014 roku, opartego na komiksach Marvela. Druga część produkcji ukaże przeszłość głównego bohatera i jego pochodzenie, ale przede wszystkim skupi się na jego nowej misji.

Niegdysiejsi wrogowie staną się sprzymierzeńcami, pojawią się nowe niebezpieczeństwa, a w nieustannie powiększającym się filmowym uniwersum Marvela zagoszczą nowe postacie z kart komiksu. Historia została po raz kolejny wyreżyserowana przez Jamesa Gunna, twórcę pierwszej części filmu.

Przenieś się w kosmiczny wymiar 3D do kina IMAX Katowice Punkt 44 i obejrzyj film na ogromnym, panoramicznym ekranie w technologii Imax, dzięki czemu zobaczysz aż o 26% więcej obrazu niż w standardowym kinie. Technologia 3D w kinach Imax przeniesie filmową akcję w zupełnie nowy wymiar.

Zatrać się w przygodach bohaterów nie z tego świata, oglądając film w najwyższej rozdzielczości, z niesamowicie natężonymi kolorami i potęgującym emocje, krystalicznie czystym dźwiękiem. Specjalnie dla naszych Czytelników przygotowaliśmy wyjątkowy konkurs. Do zgarnięcia są dwa podwójne zaproszenia. Wystarczy tylko odpowiedzieć na pytanie:

Czym zajmują się Strażnicy Galaktyki?

Na odpowiedzi czekamy do 9 maja, do godz. 10:00. Poprawne odpowiedzi nagrodzimy podwójnymi zaproszeniami dodo kina IMAX Katowice Punkt 44. Zwycięzców o wygranej poinformujemy telefonicznie. Swoje zgłoszenia przesyłajcie na adres konkurs@twojezaglebie.pl, a w tytule wpisujcie “Strażnicy Galaktyki 3D”.

Pamiętajcie o umieszczeniu w treści wiadomości swojego imienia i nazwiska, adresu zamieszkania oraz numeru telefonu. Zgłoszenia bez tych informacji nie mogą wziąć udziału w konkursie.

Dołączcie również klauzulę o ochronie danych osobowych:

„Przystępując do konkursu Uczestnik akceptuje postanowienia niniejszego konkursu oraz wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r., o ochronie danych osobowych.”

Czy kupno tabletów przez sosnowiecki magistrat to dobry pomysł?

View Results

Ładowanie ... Ładowanie ...

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here