Strażnicy Galaktyki vol. 2 już w kinach! Dołącz do galaktycznej drużyny i zobacz nową część pozaziemskich przygód superbohaterów w ekranizacji Marvela.

Peter Quill/Star-Lord (Chris Pratt), Gamora (Zoe Saldana), Groot (Vin Diesel), Drax Niszczyciel (Dave Bautista), Rocket (Bradley Cooper) i reszta paczki galaktycznych przyjaciół powracają, aby spenetrować odległe zakątki kosmosu w celu rozwikłania zagadki pochodzenia jednego z jej członków, Petera Quilla aka Star Lord.

Strażnicy Galaktyki - fot. mat. pras.Strażnicy Galaktyki 2 to sequel filmu Strażnicy Galaktyki z 2014 roku, opartego na komiksach Marvela. Druga część produkcji ukaże przeszłość głównego bohatera i jego pochodzenie, ale przede wszystkim skupi się na jego nowej misji.

Niegdysiejsi wrogowie staną się sprzymierzeńcami, pojawią się nowe niebezpieczeństwa, a w nieustannie powiększającym się filmowym uniwersum Marvela zagoszczą nowe postacie z kart komiksu. Historia została po raz kolejny wyreżyserowana przez Jamesa Gunna, twórcę pierwszej części filmu.

Przenieś się w kosmiczny wymiar 3D do kina IMAX Katowice Punkt 44 i obejrzyj film na ogromnym, panoramicznym ekranie w technologii Imax, dzięki czemu zobaczysz aż o 26% więcej obrazu niż w standardowym kinie. Technologia 3D w kinach Imax przeniesie filmową akcję w zupełnie nowy wymiar.

Zatrać się w przygodach bohaterów nie z tego świata, oglądając film w najwyższej rozdzielczości, z niesamowicie natężonymi kolorami i potęgującym emocje, krystalicznie czystym dźwiękiem. Specjalnie dla naszych Czytelników przygotowaliśmy wyjątkowy konkurs. Do zgarnięcia są dwa podwójne zaproszenia. Wystarczy tylko odpowiedzieć na pytanie:

Czym zajmują się Strażnicy Galaktyki?

Na odpowiedzi czekamy do 9 maja, do godz. 10:00. Poprawne odpowiedzi nagrodzimy podwójnymi zaproszeniami dodo kina IMAX Katowice Punkt 44. Zwycięzców o wygranej poinformujemy telefonicznie. Swoje zgłoszenia przesyłajcie na adres konkurs@twojezaglebie.pl, a w tytule wpisujcie “Strażnicy Galaktyki 3D”.

Pamiętajcie o umieszczeniu w treści wiadomości swojego imienia i nazwiska, adresu zamieszkania oraz numeru telefonu. Zgłoszenia bez tych informacji nie mogą wziąć udziału w konkursie.

Dołączcie również klauzulę o ochronie danych osobowych:

„Przystępując do konkursu Uczestnik akceptuje postanowienia niniejszego konkursu oraz wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r., o ochronie danych osobowych.”

Czy kupno tabletów przez sosnowiecki magistrat to dobry pomysł?

View Results

Ładowanie ... Ładowanie ...

Skomentuj przez Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here