Sosnowieccy policjanci zatrzymali 30-letniego mężczyznę, który po raz kolejny podniósł rękę na własną matkę. Sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu agresora na trzy miesiące.

Sosnowieccy policjanci zostali poinformowani o napaści na 56-letnią mieszkankę Sosnowca. Jak wynikało ze zgłoszenia, sprawcą był 30-letni syn kobiety. Łamiąc zakaz zbliżania się do matki, jaki mu wydano w związku z wcześniejszymi aktami agresji wobec niej, przyszedł w pobliże jej domu i kiedy ją zauważył, uderzył ją w głowę szklaną butelką.

Mimo, że przed przyjazdem patrolu mężczyzna się oddalił, mundurowi szybko wytropili i zatrzymali agresora. Szybko okazało się, że mężczyzna po raz kolejny nie zastosował się do wydanego zakazu zbliżenia. Z uwagi na ten fakt prokurator skierował do sądu wniosek o tymczasowe aresztowanie 30-latka.

Sąd zastosował wobec niego tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy. Za złamanie zakazu zbliżania się do matki i uszkodzenie jej ciała wyrodnemu synowi grożą trzy lata pozbawienia wolności.

3 KOMENTARZE

  1. Pewnie skąpa jest, a dziecko swoje potrzeby ma…

    Tak na poważnie: niech żyje „wychowanie” bezstresowe i spełnianie wszystkich zachcianek swoich pociech – sami hodujecie takie potwory, oni nie spadają z kosmosu: wystarczy wejść do autobusu: gówniarz na siedzeniu, babcia stoi obok…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here