W tegorocznej edycji popularnego show TVP The Voice of Poland bierze udział Kasjan Cieśla z Sosnowca, który zachwyca niepowtarzalnym głosem.

Kasjan Cieśla pochodzi z Sosnowca, gdzie pracuje jako fizjoterapeuta na oddziale geriatrycznym w jednym z lokalnych szpitali. Kuracjusze go uwielbiają – między zabiegami i podczas świąt urozmaica im czas grając na gitarze piosenki ich młodości. Choć doskonale odnajduje się w tej roli, w głębi serca marzy jednak o życiu na scenie. Stąd też, w wolnym czasie tworzy materiał na płytę – pisze własne teksty i komponuje, przelewając na pięciolinię wszystkie swoje uczucia.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Kasjan (@kasjan_ciesla)

Młody sosnowiczanin trafił do drużyny Kamila Bednarka. Kamil Cieśla zachwyca wszystkich swoim głosem i dotarł już do odcinków na żywo. Kolejny odcinek w najbliższą sobotę, 16 listopada, o godz. 20.05 na antenie TVP2.

Skąd pomysł, żeby wziąć udział w programie?

Na udział w The Voice of Poland namówił mnie mój serdeczny przyjaciel Maciej Mazur, który również był w programie kilka edycji wcześniej.

Na co dzień jesteś fizjoterapeutą, ale Twoją pasją jest muzyka. Da się to wszystko pogodzić?

Na co dzień byłem fizjoterapeutą, jednak podczas programu musiałem odpuścić stanowisko, ze względu na to, iż żaden pracodawca nie dałby mi tyle wolnego, ile potrzeba na realizację programu. Jeśli kocha się to, co się robi, to zawsze znajdzie się na to czas.

Jak oceniasz poziom tegorocznej edycji The Voice of Poland?

Poziom tegorocznej edycji jest bardzo wysoki. Każdy uczestnik jest inny, ma do przekazania inne emocje, inną wrażliwość. To są naprawdę niesamowite głosy, o których mam nadzieję usłyszycie niebawem.

Trafiłeś do drużyny Kamila Bednarka. Jakim jest trenerem?

Kamil Bednarek jest wspaniałym trenerem, doradza, wspiera, ale gdy trzeba to i neguje. Nie mogłem trafić na lepszą osobę. Jestem mu bardzo wdzięczny, że widzi we mnie potencjał i daje mi szanse.

W sobotę kolejny odcinek na żywo. Czy możesz zdradzić, jaki utwór zaprezentujesz?

Piosenka, którą wykonam niesie za sobą ogromne przesłanie, jednak nie mogę zdradzić utworu do momentu wyjścia na scenę. Zaufajcie, że będzie się działo. Mała tajemnica – będę na scenie z instrumentem.

 

7 KOMENTARZE

  1. Najlepszy głos jaki ostatnio slyszalam. Chlopak ma potencjał i dąży do celu a nie jakieś tam mialczenie jak inni mialczą. Imię ma oryginalne, co komu do tego. Przynajmniej nie jest kolejnym tomkiem, Pawłem czy Stasiem.

  2. Kasjan świetnie śpiewał ,nastrojowo,delikatnie z gitarką.,wystarczy spojrzeć na YT ile miał wyświetleń pod swoimi wykonaniami.Zdecydowanie przebił Damiana no ale Bednarek niesprawiedliwie rozdzielił punkty.Gdyby dał prawie po równo Kasjan byłby w finale.Ale ci co go pokochali i docenili,będą go nadal słuchać n YT .Wielka szkoda,że trener rzucił mu kłody pod nogi.Ale to nic ,nas już fanów jest sporo i nie zapomnimy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here