Kilka dni temu swoją oficjalną premierę miał nowy spot promujący Sosnowiec, który prezentuje potencjał inwestycyjny miasta. Jest on emitowany w ogólnokrajowych telewizjach.

Kilkudziesięciosekudowy spot „Zainwestuj w Sosnowcu” przedstawia stolicę Zagłębia Dąbrowskiego jako miejsce idealne dla przedsiębiorców, które oferuje atrakcyjne ulgi podatkowe, w tym od nieruchomości, od tworzonych nowych miejsc pracy czy od środków transportu, ale także profesjonalną obsługą inwestorów czy świetnie warunki do rozwoju.

Jest to szczególnie ważne w obecnej sytuacji epidemiologicznej, kiedy wielu przedsiębiorców boryka się z wieloma problemami. – Sytuacja jest dynamiczna i zmienia się jak w kalejdoskopie. Jednak w tych trudnych czasach, kiedy wszędzie mówi się o pandemii, a zapomina o biznesie, przedsiębiorcach i nowych miejscach pracy, postanowiliśmy wesprzeć przedsiębiorców – mówi Arkadiusz Chęciński, prezydent Sosnowca. – Konsekwentnie zachęcamy do inwestowania w Sosnowcu. Oferujemy wsparcie oraz liczne ulgi podatkowe, ale to nie wszystko – dodaje.

Jak podkreślono w spocie miasto oferuje atrakcyjne tereny inwestycyjne, ale także miejsca idealne do odpoczynku. Spot emitowany jest w mediach ogólnokrajowych, w TVN24 i TVN24 BiS.

18 KOMENTARZE

    • Bo cóż on potrafi zrobić dla ludzi myślących stojących mocno na ziemi? Żeby takim ludziom coś zaoferować trzeba trochę myśleć a u donarkadio to towar głęboko deficytowy.

  1. Rzeczywiście tam nie ma nic co on zrobił, chwali się budowlami poprzednich ekip. Jeszcze ten irokez albo inna nazwa i brudny chodnik, musi być w dużej potrzebie a gdzie jego sztandarowe inwestycje. Oby po jego kadencjach nie było tak że jak się wszystko odsączy to zostanie tylko bałagan i problemy dla następnych pokoleń. TAK EWIDENTNIE KASY BRAK!!!!

  2. Od promowania miasta Panie Prezydencie Chęciński jest tzw.ministerstwo propagandy UM. Czyżby ono nic nie potrafi? Reklamowanie miasta jest słuszną inicjatywą,niemniej czy to nie jest samopromocja?.
    Czas zweryfikuje intencję inicjatywy.

  3. Spoty w zaprzyjaźnionej po POwskiej linii amerykańskiej tv ze zmanipulowanymi materiałami. Jeszcze brakuje w gadzinówkach po linii materiałów czy innych tubach radiowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here