Kilka dni temu swoją oficjalną premierę miał nowy spot promujący Sosnowiec, który prezentuje potencjał inwestycyjny miasta. Jest on emitowany w ogólnokrajowych telewizjach.

Kilkudziesięciosekudowy spot „Zainwestuj w Sosnowcu” przedstawia stolicę Zagłębia Dąbrowskiego jako miejsce idealne dla przedsiębiorców, które oferuje atrakcyjne ulgi podatkowe, w tym od nieruchomości, od tworzonych nowych miejsc pracy czy od środków transportu, ale także profesjonalną obsługą inwestorów czy świetnie warunki do rozwoju.

Jest to szczególnie ważne w obecnej sytuacji epidemiologicznej, kiedy wielu przedsiębiorców boryka się z wieloma problemami. – Sytuacja jest dynamiczna i zmienia się jak w kalejdoskopie. Jednak w tych trudnych czasach, kiedy wszędzie mówi się o pandemii, a zapomina o biznesie, przedsiębiorcach i nowych miejscach pracy, postanowiliśmy wesprzeć przedsiębiorców – mówi Arkadiusz Chęciński, prezydent Sosnowca. – Konsekwentnie zachęcamy do inwestowania w Sosnowcu. Oferujemy wsparcie oraz liczne ulgi podatkowe, ale to nie wszystko – dodaje.

Jak podkreślono w spocie miasto oferuje atrakcyjne tereny inwestycyjne, ale także miejsca idealne do odpoczynku. Spot emitowany jest w mediach ogólnokrajowych, w TVN24 i TVN24 BiS.