Już po raz szósty w Sosnowcu, a po raz trzeci w miastach Zagłębia Dąbrowskiego odbędzie się akcja „Zagłębie za pół ceny”.

Po raz kolejny akcja „Sosnowiec za pół ceny” zyskuje wymiar regionalny. Wezmą w niej udział zagłębiowskie miasta pod wspólnym hasłem „Zagłębie za pół ceny”.

– 6 lat temu zainicjowałem akcję „Sosnowiec za pół ceny”, a już kolejny rok z rzędu jej zasięg wykracza poza nasze miasto. Po raz trzeci przystąpią do niej zagłębiowskie miasta – Będzin, Czeladź oraz Dąbrowa Górnicza – mówi Arkadiusz Chęciński, prezydent Sosnowca.

„Zagłębie za pół ceny” ma na celu zachęcenie mieszkańców do zapoznania się z atrakcjami miasta i skorzystania z oferty przedsiębiorców, a przede wszystkim spędzania wolnego czasu w sposób nietuzinkowy.

Początkowo przedsięwzięcie ograniczało się jedynie do lokali gastronomicznych, ale jego sukces spowodował, że już po raz kolejny udział w tym wydarzeniu wezmą nie tylko przedsiębiorcy z wyżej wspomnianej branży.

Akcja polega na jednorazowym, wspólnym obniżeniu cen o 50% na wybrane produkty lub usługi w jeden weekend. W każdym z miast właściciele wybranych restauracji, pubów oraz innych obiektów obniżą ceny swoich produktów i usług na czas trwania akcji. Najbliższa edycja odbędzie się w weekend 1-3 września.

Ubiegłoroczna edycja cieszyła się dużym zainteresowaniem mieszkańców, ale także restauratorów. W imprezie wzięło udział ponad 70 obiektów, zarówno z branży gastronomicznej, jak i kosmetycznej. Nie zabrakło także promocji usług fryzjerskich, zajęć fitness, wizyt w escape room, a nawet w gry w squasha.

– Mam nadzieję, że dzięki wspólnie przygotowanej inicjatywie zachęcimy mieszkańców naszego miasta do korzystania z przygotowanej oferty również po zakończeniu akcji „Zagłębie za pół ceny” – dodaje Arkadiusz Chęciński.

Czy podoba Ci się zwycięska koncepcja przebudowy centrum Sosnowca?

View Results

Ładowanie ... Ładowanie ...