Sosnowieccy policjanci poszukują 33-letniego Mateusza Dusia. Zaginiony mężczyzna wyszedł z domu 29 maja i do chwili obecnej nie powrócił oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Jak wynika z relacji rodziny zaginionego, Mateusz Duś wyszedł po awanturze w miejscu zamieszkania w Sosnowcu, oddalił się w nieustalonym kierunku i do chwili obecnej nie powrócił ani też nie nawiązał kontaktu z najbliższymi. Do zdarzenia doszło 29 maja około godziny 20.00.

Zaginął Mateusz Duś - fot. KMP w Sosnowcu
Zaginął Mateusz Duś – fot. KMP w Sosnowcu

RYSOPIS:

wzrost 186 cm, wiek z wyglądu około 30 lat, sylwetka średnia, włosy blond, krótkie, czesane na prawy bok, brak zarostu, oczy niebieskie, noś średni, uszy małe, przylegające, uzębienie – brak przednich zębów (dwójka po lewej stronie).

Cechy charakterystyczne/znaki szczególne: tatuaż na prawej dłoni trzy litery, tatuaż na prawym przedramieniu – zarysowany kontur Królik Bugs, tatuaż na wewnętrznym przedramieniu napis „Magdalena”, blizna na łuku brwiowym po ranie ciętej.

W chwili zaginięcia mężczyzna miał na sobie spodnie robocze z bocznymi, zewnętrznymi kieszeniami, ciemną koszulę z krótkim rękawem oraz odblaskową kurtkę roboczą.

Wszystkie osoby posiadające jakiekolwiek informacje o zaginionym 33-latku proszone są o kontakt z policjantami prowadzącymi sprawę pod nr 32 2961315 lub 32 2961307, Komendą Miejską Policji w Sosnowcu pod nr 32 2961255 lub 32 2961200, lub osobisty kontakt z najbliższą jednostką policji.