Lubisz rowerowe wyprawy? Jeżeli tak, to możesz wylicytować rowerową przejażdżkę z prezydentem Dąbrowy Górniczej Marcinem Bazylakiem. Cały dochód zostanie przekazany na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

12 stycznia po raz dwudziesty ósmy zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Na terenie całej Polski i poza jej granicami przeprowadzane będą zbiórki pieniężne na zakup aparatury ratującej życie dzieciaków.

Do akcji przyłączył się również prezydent Dąbrowy Górniczej Marcin Bazylak. Na licytację wystawił jedyną w swoim rodzaju przejażdżkę rowerami elektrycznymi z prezydentem. – Przejażdżka po rekreacyjnych terenach miasta będzie okazją do poznania ulubionych prezydenckich, zielonych zakątków miasta i szansą na pogawędkę o mieście – mówi Aneta Błyszczek z Wydziału Marki Miasta. Wycieczka odbędzie się w ustalonym przez obie strony terminie.

Na gości będzie czekał również lunch z prezydentem w jednej z dąbrowskich restauracji. – Miejsce lunchu będzie niespodzianką – dodaje tajemniczo Aneta Błyszczek.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE:

WOŚP 2020. Dąbrowa Górnicza ponownie zagra z Jurkiem Owsiakiem