Trwa 25. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Także miasta Zagłębia Dąbrowskiego czynnie włączają się do wsparcia Orkiestry. Ruszyły licytacje niezwykłych przedmiotów i wydarzeń.

DĄBROWA GÓRNICZA

Profesjonalna sesja zdjęciowa dla pary w Fabryce Pełnej Życia – To niebywała okazja, aby zobaczyć od środka magazyny i budynki byłej Fabryki Defum. Do tej pory niewiele osób mogło fotografować to miejsce od środka, więc to nie byle gratka. Sesja fotograficzna w tym klimacie może być świetnym pomysłem na prezent dla najbliższych, ale również oryginalnym pomysłem na sesję narzeczeńską lub ślubną.

Śniadanie na trawie ze Zbigniewem Podrazą Prezydentem Dąbrowy Górniczej – Śniadanie zostanie przygotowane dla 4 osobowej rodziny w plenerze, a termin spotkania zostanie ustalony po zakończonej licytacji.

Bilet VIP na mecz MKS Dąbrowa Górnicza – Podwójne zaproszenie na wybrany mecz koszykówki MKS Dąbrowa Górnicza w sektorze VIP. Po meczu wspólne zdjęcie z drużyną.

Kalendarz z autografami drużyny MKS Tauron – Unikatowy kalendarz na rok 2017 z autografami zawodniczek drużyny Tauron MKS Dąbrowa Górnicza.

CZYTAJ DALEJ: