Na terenie Sosnowca doszło do kradzieży z włamaniem w samochodzie. Złodzieja zarejestrowała zainstalowana w aucie kamera. Policja ujawniła film i prosi o pomoc w ustaleniu sprawcy.

Do zdarzenia doszło w nocy z 29 na 30 sierpnia przy ulicy Sikorskiego w Sosnowcu. Sprawca wybił szybę w tylnych drzwiach samochodu marki ford focus, a następnie ukradł z wnętrza pojazdu różnego rodzaju przedmioty o łącznej wartości blisko 1600 zł.

Mężczyzna nie zauważył jednak, że w pojeździe znajdowała się kamera. Na nagraniu, które opublikowała sosnowiecka policja, widać sylwetkę mężczyzny, który z łupem w ręku przechodzi przed maską samochodu i znika w ciemności.

Policja apeluje o pomoc w ustaleniu sprawcy. – Publikujemy je z prośbą o pomoc w ustaleniu personaliów mężczyzny. Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje w tej sprawie proszone są o kontakt – apeluje asp. szt. Sonia Kepper, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu.

Informacje można przekazywać telefonicznie, pod numerem 32 269 1300 lub osobiście w najbliższej jednostce policji. Informacje te przekazywane są anonimowo.