Dzień Dziecka w kopalni? Masz dziecko i nie wiesz, jak spędzić z nim weekend? Przyjdź do Kopalni Kultury w Czeladzi, która przygotowała moc atrakcji.

Kopalnia Kultury z myślą o najmłodszych mieszkańcach Czeladzi i nie tylko przygotowała sporo atrakcji. Świętowanie rozpocznie się 4 czerwca o godz. 10.00 i potrwa do końca dnia. W programie m.in. spektakle teatralne, animacje, gry i zabawy oraz koncert zespołu „Look up”.

– Dzień podzielony będzie na dwie części. O godz. 10.00 na naszej scenie w spektaklu „Tajemnica skarbu na kurzej nóżce” wystąpią aktorzy Czeladzkiego Objazdowego Domu Kultury. Zaraz po nich swoją sztukę przedstawią nam uczestnicy zajęć teatralnych UTW, którzy udowodnią, że „Senior dla juniora” może wiele – wyjaśnia Łukasz Kożuch, kierownik Kopalni Kultury.

Czeladzka majówka na Piaskach – fot. MŁ
Czeladzka majówka na Piaskach – fot. MŁ

„Kopalniany Dzień Dziecka” w Kopalni Kultury w Czeladzi:

10.00 – 11.30

Spektakle Tajemnice skarbu na kurzej nóżce” Czeladzkiego Objazdowego Domu Kultury oraz „Opowieści podwórkowe” Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Czeladzi „Senior dla juniora” – sala widowiskowa (rezerwacje bezpłatnych wejściówek należy dokonać osobiście w siedzibie Kopalni Kultury)

14.00 – 16.00

Animacje , gry i zabawy z Kopalnią Kultury, Akademią Wyobraźni „Kajune” i Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji – Plac Viannay’a. Wśród atrakcji przewidziano m.in. dmuchaną zjeżdżalnię, wielkie bańki mydlane, taneczny blok, a także malowanie twarzy.

16.15 – 17.45

Koncert zespołu „Look up” (Plac Victora Viannay’a)

Czy weźmiesz udział w konsultacjach dot. sosnowieckiego ronda Gierka?

View Results

Ładowanie ... Ładowanie ...