13 stycznia 2019 roku w Pałacu Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej wystąpi charyzmatyczny wirtuoz Waldemar Malicki. Przygotowaliśmy dla Was trzy podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

Klasyka

Oszałamiająca muzyka, pełen seksapilu zespół oraz rozbrajające żarty „tu i teraz”. Zapraszamy na pełne pozytywnej energii koncertowe show w takt melodii wygrywanych przez charyzmatycznego wirtuoza Waldemara Malickiego.

Muzyka

Pianista wraz z porywającymi muzykami i doskonałymi solistami zaprezentują największe hity Pucciniego, Bramsa, Verdi’ego czy Bizeta, które zaskoczą swoim brzmieniem niczym przeboje napisane współcześnie. Muzyczny spektakl zachwyca ogromną ilością pianistyki i różnorodnością subtelnych klimatów, a energetyczne utwory oczarują niejednego melomana.
Humor

Pełen temperamentu koncert to także spotkanie z wyśmienitym humorem! Kilkadziesiąt skeczy muzycznych przeplata się z dowcipem politycznym, obyczajowym i światopoglądowym. Anegdoty z najwyższej półki nie tylko bawią do łez, ale także trafnie komentują naszą współczesność.

Oczyszczenie

Naga prawda o klasyce – Waldemar Malicki i band, będąc odpowiedzią na otaczającą rzeczywistość, zaskakuje aktualnością. To zabawa połączona z refleksją, która skłania do myślenia, a jednocześnie urzeka lekkością.

Ta absolutnie nowa forma artystyczna, wypełniona mnóstwem oczyszczającego śmiechu, to gwarancja inteligentnej rozrywki i przyjemnej odskoczni od codzienności.

Specjalnie dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są trzy podwójne zaproszenia do Pałacu Kultury Zagłębia, do wykorzystania w dniu 13 stycznia o godz. 19:00. Aby je zdobyć wystarczy tylko odpowiedzieć na poniższe pytanie:

Jaki rodzaj muzyki lubisz najbardziej? Uzasadnij swój wybór.

Na odpowiedzi czekamy do 10 stycznia, do godz. 10:00. Najciekawsze odpowiedzi z uzasadnieniem nagrodzimy podwójnymi zaproszeniami na spektakl „Waldemar Malicki – Klasyka po bandzie”.

Zwycięzców o wygranej poinformujemy telefonicznie. Swoje zgłoszenia przesyłajcie na adres konkurs@twojezaglebie.pl, a w tytule wpisujcie „Klasyka po bandzie”. Przypominamy, że bilety są do odbioru wyłącznie w siedzibie naszej Redakcji.

Pamiętajcie o umieszczeniu w treści wiadomości swojego imienia i nazwiska oraz numeru telefonu. Zgłoszenia bez tych informacji nie mogą wziąć udziału w konkursie.

Dołączcie również klauzulę o ochronie danych osobowych:

„Przystępując do konkursu Uczestnik akceptuje postanowienia niniejszego konkursu oraz wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r., o ochronie danych osobowych.”