Sosnowieccy policjanci poszukują 37-letniego Grzegorza Błażejewskiego, którego zaginięcie zgłoszono w dniu 5 lipca. Od tego czasu mężczyzna nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Policjanci z Sosnowca poszukują 37-letniego Grzegorza Błażejewskiego. Jak ustalono, mężczyzna kilka miesięcy temu wyjechał do Niemiec w celach zarobkowych, nie podał miejsca pobytu, kontaktował się z żoną i dziećmi telefonicznie z niemieckiego numeru telefonu oraz przez komunikatory internetowe.

Od 5 lipca z mężczyzną nie ma kontaktu, telefon oraz konta na profilach społecznościowych są nieaktywne. Przeprowadzone w sprawie czynności wykazały, że mężczyzna, już po dacie hipotetycznego zaginięcia, mógł przebywać na terenie Katowic. W chwili obecnej jednak nie ma z nim żadnego kontaktu, tym samym niemożliwym jest potwierdzenie tego faktu.

Zaginiony Grzegorz Błażejewski - fot. KMP w Sosnowcu
Zaginiony Grzegorz Błażejewski – fot. KMP w Sosnowcu

Rysopis: wiek z wyglądu 40 lat, wzrost 186 cm, szczupła budowa ciała, włosy ciemny blond, krótkie, oczy zielone, uszy przylegające, małe,

Stwierdzony ubiór w momencie zaginięcia :brak informacji.

Cechy charakterystyczne/znaki szczególne: brak zęba- górnej, lewej jedynki.

Wszystkie osoby posiadające jakiekolwiek informacje o zaginionym proszone są o kontakt z zespołem poszukiwań KMP w Sosnowcu pod nr 32 2961315, 32 2961 307, dyżurnym jednostki pod nr 32 2961 255 lub 32 2961200 lub osobisty kontakt z najbliższą jednostką policji.