Za nami drugi dzień Dni Czeladzi 2017. W sobotę na scenie wystąpili m.in. kabaret Koń Polski, Lombard i Ewa Farna.

Za nami drugi dzień święta Czeladzi. Na scenie w amfiteatrze w parku Grabek zobaczyliśmy założony w 1985 roku kabaret Koń Polski. Po sporej dawce śmiechu swoje umiejętności zaprezentowali laureaci Festiwalu Dzieci i Młodzieży „Czeladzkie Talenty 2017”. Po nich zagrał legendarny zespól Lombard, a gwiazdą wieczoru była Ewa Farna, która porwała do zabawy tłumy.

Ponadto organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla najmłodszych mieszkańców najstarszego miasta w Zagłębiu Dąbrowskim.

To jednak nie koniec muzycznych wrażeń w Czeladzi. Niedziela również zapowiada się ciekawie. Na początek rozbawi publiczność kabaret Jurki (godz. 17.00). Po nich zagra obchodząca swoje 5-lecie czeladzka formacja The Harpagans, której towarzyszyć będzie Back To Big Band (o 18.30). Następnie swoje mocniejsze brzmienie zaprezentuje grupa NeuOberschlesien (o 19.45). Zwieńczeniem tegorocznych Dni Czeladzi będzie występ Królowej Polskiej Piosenki – Maryli Rodowicz (godz. 21.30).

Przypomnijmy tylko, że w tym roku Dni Czeladzi trwają nie dwa, jak dotychczas, a trzy dni. W piątek w sali widowiskowej w Kopalni Kultury na Piaskach wystąpił wywodzący się z Zagłębia zespół Fair Weather Friends.

Patronem medialnym tegorocznych Dni Czeladzi jest tygodnik Twoje Zagłębie.

CZYTAJ TAKŻE:

Tegoroczne Dni Czeladzi przeszły już do historii. W niedzielę, w parku Grabek wystąpili kabaret Jurki, The Harpagans w towarzystwie Back To Big Band oraz NeuOberschlesien. Gwiazdą wieczoru była Maryla Rodowicz. Tegoroczne Dni Czeladzi przeszły już do historii. Na początek licznie...

Skomentuj przez Facebook

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here