Sylwester 2016 Czeladź: Redlin gwiazdą sylwestrowej imprezy na rynku

0
388

Urząd Miasta w Czeladzi po raz kolejny zorganizuje imprezę sylwestrową na rynku. Gwiazdą wieczoru będzie folk-rockowa grupa Redlin. Nie zabraknie też DJ-a i największych hitów 2016 roku.

W Czeladzi, podobnie jak w wielu innych miastach Zagłębia, odbędzie się impreza sylwestrowa. Zabawa rozpocznie się o godz. 21.00. Na zgromadzonych tej nocy na rynku mieszkańców zagra DJ, który serwować będzie największe hity kończącego się roku. Z kolei o godz. 23.00 rozpocznie się ostatni w tym roku koncert w mieście. Na scenie pojawi się folk-rockowa grupa Redlin.

Zespół Redlin istnieje od 1999 roku i skupia muzyków z różnych miast Polski.

– Każdy ich koncert jest folkową podróżą po miejscach, w których muzyka jest bliska ludziom, tak samo w Polsce, jak i w Irlandii, Rosji czy Ameryce. Grają z prawdziwą radością i tę radość przekazują innym – przekazał nam Tomasz Michałek z biura prasowego Urzędu Miasta w Czeladzi. – Dzięki ich muzyce można poczuć się jak na najprawdziwszej prerii, zabawić się przy skocznych kazaczokach, czy też pośpiewać na góralską nutę. Profesjonalni wykonawcy w oryginalnych strojach gwarantują szalony, folkowy show – dodaje.

Nowy Rok w Czeladzi rozświetli pokaz pirotechniczny, przygotowany specjalnie na ten wyjątkowy wieczór. Impreza potrwa do godz. 1.00.