Będzińscy policjanci zatrzymali 34-letniego obywatela Ukrainy, który beztrosko spacerował ulicami miasta niosąc ze sobą sporej wielkości krzak konopi indyjskiej.

Do zdarzenia doszło przy ul. Energetycznej w Będzinie. Kryminalni z będzińskiej komendy zauważyli dwóch spacerujących wzdłuż ulicy mężczyzn. Jeden z nich, niósł w rękach doniczkę ze sporej wielkości zielonym krzakiem.

Stróże prawa nie kryli zaskoczenia, gdy zbliżając się do mężczyzn stwierdzili, że uprawianą w doniczce rośliną jest ok. 1,5 metrowy krzak konopi indyjskiej. Nie mniej zaskoczony, na widok policyjnych legitymacji, był niosący doniczkę 34-letni obywatel Ukrainy.

Mężczyzna przyznał się do posiadania nielegalnej rośliny, za co grożą mu teraz nawet 3 lata pozbawienia wolności. Jego dalszym losem zajmie się sąd i prokurator.

6 KOMENTARZE

    • Może myślał, że to taka miejscowa odmiana barszczu Sosnowskiego…. Inna sprawa, że ładnie sypał nawozem do tej doniczki…Z drugiej strony nie zdziwię się jak się okaże, że owa doniczka była przedmiotem kradzieży z plantacji 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here