W sobotę, 28 sierpnia na deskach amfiteatru Muszelka w parku im. Jacka Kuronia odbędzie się Sosnowiecki Iwent Komediowy. W wydarzeniu udział wezmą znani kabareciarze. Dobra zabawa gwarantowana.

Już po raz trzeci, w Sosnowcu odbędzie się Sosnowiecki Iwent Komediowy, czyli najśmieszniejsza impreza lata. W tym roku na scenie amfiteatru w parku im. Jacka Kuronia pojawią się Igor Kwiatkowski, a także trzy znane kabarety – Jurki, Chyba i Kałasznikof. Całą imprezę poprowadzi Katarzyna Pakosińska.

– Przed pierwszą edycją miałem nadzieję, że będziemy spotykali się cyklicznie i myślę, że już teraz możemy powiedzieć, że impreza wpisała się na stałe w kulturalno-rozrywkowy program miasta – mówi Arkadiusz Chęciński, prezydent Sosnowca.

Tym razem SIK, w sosnowieckim amfiteatrze, rozpocznie się pod nieco zmienioną nazwą. – Chcemy rozszerzyć samo wydarzenie, które będzie przedstawiało nie tylko występy kabaretowe, ale także wydarzenia typowo komediowe. Stąd nazwa Sosnowiecki Iwent Komediowy – wyjaśnia Michał Mercik, pełnomocnik prezydenta ds. kultury, rozwoju i dialogu społecznego.

Bilety w cenie 90 zł do kupienia na stronie internetowej lub stacjonarnie w MKD Kazimierz.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE:

Na SIK-u był „polew”. Za nami Sosnowiecki Iwent Kabaretowy