Sosnowieccy policjanci spotkają się w poniedziałek, 18 września z mieszkańcami Środuli. W czasie debaty, mieszkańcy będą mieli możliwość poruszyć kwestie związane z bezpieczeństwem w ich dzielnicy.

Debata odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 42. Rozpocznie się o godzinie 18:00.

– Celem spotkania jest zwiększenie wzajemnego przepływu informacji pomiędzy policją a przedstawicielami lokalnej społeczności. Ważnym aspektem będzie także omówienie istotnych dla mieszkańców kwestii związanych z bezpieczeństwem – mówi Sonia Kepper, rzecznik KMP w Sosnowcu.

Do udziału w debacie zostali zaproszeni przedstawiciel instytucji, których zadaniem jest zapewnienie bezpieczeństwa w mieście.

– Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców, spotkanie będzie okazją poinformowania przedstawicieli powyższych instytucji o problemach czy zagrożeniach – dodaje Kepper.

W trakcie debaty, po raz kolejny, omówione zostaną policyjne narzędzia w tym Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa i aplikacja Moja Komenda. Dzielnicowi przybliżą także założenia programu „Dzielnicowy Bliżej Nas”.

Skomentuj przez Facebook

2 KOMENTARZE

  1. Idąc chodnikiem z Małego Zagórza (a nie jak kormelka w tramwajce buczy „Zagórze Małe”) na Zuzannę, po lewej stronie mija się jakiś właz do węzła ciepłowniczego (?) – znajduje się tam wylęgarnia brynoli którą powinno się zamknąć…

  2. Najwięcej brynoli na Środuli to ulica Wybickiego, niedaleko sklepu czynnego 24h, choć przyznam, że aktualnie jest lepiej niż było kiedyś. Chyba dlatego, że teren jest tam częściej patrolowany.
    Za to na Ujejskiego w co drugim śmietniku śpi jakiś brynol.
    Ogólnie trzeba przyznać, że na Środuli jest w miarę bezpiecznie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here