W najbliższy piątek, 24 sierpnia, w dąbrowskim kinie Helios na kinomaniaków czeka wyjątkowa filmowa uczta – Podwójny Maraton Filmowy. Przygotowaliśmy dla Was dwa podwójne zaproszenia.

Już 24 sierpnia, w kinie Helios w Dąbrowie Górniczej odbędzie się podwójny maraton, w którym widzowie mają do wyboru dwa zestawy filmów. Zestaw pierwszy to cztery najzabawniejsze komedie ostatnich miesięcy. Na dobry początek, tuż po premierze: „Szpieg, który mnie rzucił”. Dalej rozbrajająca Amy Schumer w „Jestem taka piękna” i zwariowany „Berek”. Na koniec „Wieczór gier”, który z pewnością rozbawi wszystkich widzów.

W skład drugiego zestawu wchodzą cztery filmy w których główni bohaterowie obdarzeni są niezwykłymi mocami. Na początek premierowy pokaz filmu „Mroczne umysły” czyli nowa produkcja twórców uwielbianego serialu „Stranger Things”. Tuż po nim „Kronika”, dalej „X-Men: Pierwsza klasa” i na koniec „Logan: Wolverine”.

– Jesteśmy przekonani, że po takiej dawce humoru lub mrocznej mocy, akcji i niezwykłego klimatu nie będziecie mogli zasnąć jeszcze długo po powrocie do domu – przekonują organizatorzy.

Podwójny Maraton Filmowy w dąbrowskim kinie Helios już 24 sierpnia. Początek o godz. 23.00. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy konkurs, w którym do zgarnięcia są dwa podwójne zaproszenia. Aby je zdobyć, wystarczy tylko odpowiedzieć na pytanie:

Jaki jest Twój ulubiony gatunek filmowy?

Na odpowiedzi czekamy do 24 sierpnia, do godz. 10:00. Najciekawsze odpowiedzi z uzasadnieniem nagrodzimy podwójnymi zaproszeniami do kina Helios w Dąbrowie Górniczej. Zwycięzców o wygranej poinformujemy telefonicznie. Swoje zgłoszenia przesyłajcie na adres konkurs@twojezaglebie.pl, a w tytule wpisujcie “Podwójny Maraton Filmowy”.

Pamiętajcie o umieszczeniu w treści wiadomości swojego imienia i nazwiska oraz numeru telefonu. Zgłoszenia bez tych informacji nie mogą wziąć udziału w konkursie.

Dołączcie również klauzulę o ochronie danych osobowych:

„Przystępując do konkursu Uczestnik akceptuje postanowienia niniejszego konkursu oraz wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r., o ochronie danych osobowych.”