Sosnowieccy policjanci zatrzymali 31-letniego mężczyznę, który stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z drogi i uderzył w ogrodzenie. Sosnowiczanin miał w wydychanym powietrzu blisko 1,5 promila alkoholu.

Kierujący oplem astrą stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w ogrodzenie jednej z posesji w dzielnicy Klimontów. Na miejscu okazało się, że kierujący 31-latek jest pijany. Przeprowadzone na miejscu badanie wykazało, że ma on blisko 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Dodatkowo zatrzymany okazał się być poszukiwany w celu osadzenia go w zakładzie karnym, gdzie ma odbywać wyznaczoną mu przez sąd karę więzienia.

Razem z mężczyzną samochodem podróżowało jego dwoje dzieci w wieku 3 i 4 lata oraz konkubina. O dalszych losach 31-latka zdecyduje prokurator. To od jego decyzji zależy czy mężczyzna odpowie tylko za spowodowanie kolizji i jazdę pod wpływem alkoholu czy też przedstawione mu zostaną również zarzuty narażenia na niebezpieczeństwo jego małych dzieci, nad którymi powinien sprawować opiekę.

Za narażenie na niebezpieczeństwo małoletnich grozi mu do 5 lat więzienia.

Czy piłkarze Zagłębia Sosnowiec utrzymają się w Fortuna 1 Lidze?

View Results

Ładowanie ... Ładowanie ...