Nieoczekiwany finał miała kłótnia 27-letniej czeladzianki z jej 36-letnim partnerem życiowym. W czasie awantury kobieta ugodziła mężczyznę w klatkę piersiową. Mężczyzna również usłyszy zarzuty.

Do awantury między nietrzeźwą 27-latką i jej 36-letnim partnerem życiowym doszło w jednym z mieszkań w centrum Czeladzi. Podczas kłótni kobieta wzięła do ręki nóż kuchenny i ugodziła nim mężczyznę w okolicę klatki piersiowej. Ranny 36-latek zdążył jeszcze wyjść z mieszkania i poprosić o pomoc sąsiadów. Mężczyzna trafił do szpitala, jego życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo.

Wezwani na miejsce policjanci zastali w mieszkaniu kompletnie pijaną 27-latkę. Badanie wykazało prawie 3 promile alkoholu w jej organizmie. O dalszym losie zatrzymanej zdecyduje prokurator, grozi jej nawet 10 lat więzienia.

Podczas czynności wykonywanych w mieszkaniu, stróże prawa znaleźli narkotyki. Mundurowi zabezpieczyli worek należący do 36-latka, w którym było prawie pół kilograma marihuany. Gdy tylko stan zdrowia mężczyzny na to pozwoli, usłyszy on zarzut posiadania narkotyków.