23 marca rusza nowy cykl spotkań Plejada kobiet, skierowany wyłącznie do pań. W ramach czwartkowych spotkań mieszkanki całego Zagłębia będą mogły spotkać się i porozmawiać ze specjalistami w danej dziedzinie.

Plejada kobiet to projekt o charakterze cyklicznym, który będzie składać się z 7 spotkań organizowanych raz w miesiącu, w wybrany czwartek, przez cały rok, w Centrum Handlowym Plejada Sosnowiec.

Projekt Plejada Kobiet jest skierowany do kobiet z Sosnowca i całego Zagłębia. Każde ze spotkań to okazja do spotkania ze specjalistami takimi jak trenerzy rozwoju osobistego, trenerzy personalni, styliści czy dietetycy. Będzie to doskonała okazją do rozmowy, wymiany poglądów i nabycia nowych, cennych umiejętności, m.in. jak pokonać stres, jak słuchać swojej intuicji i tego jak przygotować się na wiosnę.

Twarzą projektu jest Klaudia Szczęsna – blogerka z Sosnowca, trenerka fitness, mama trójki dzieci, która własnym uporem, konsekwencją w działaniu i niezłomną wiarą w marzenia zmieniła swoje życie.

Pierwsze ze spotkań w ramach cyklu odbędzie się 23 marca o godz. 17:00. Tematem czwartkowego spotkania będzie szczęście. W jego trakcie uczestniczki stworzą mapę marzeń, nauczą się jak przyciągać to co najlepsze i jak skoncentrować się wyłącznie na tym czego pragniemy.

Skomentuj przez Facebook

1 KOMENTARZ

  1. W walce ze stresem pomogła mi terapia muzyką serca soundofsoul. Powiedziała mi o niej przyjaciółka, która walczyła kilka miesięcy z bezsennością na tle nerwowym, a dzięki takiej muzyce spokojnie przesypia całe noce. Byłam na pierwszym nagraniu i już wiem, że umówię się na kolejne, bo widzę, że to rzeczywiście działa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here