Wciąż trwają poszukiwania Armina Smyczka z Mysłowic. Sosnowiecka policja opublikowała zapis monitoringu na którym widać młodego mężczyznę i prosi o kontakt osoby, które prowadziły pojazdy widoczne na nagraniu.

Armin Smyczek, 19-letni mieszkaniec Mysłowic zaginął w piątek, 28 kwietnia. Od tego dnia chłopak nie był widziany, a rodzina oraz przyjaciele nie otrzymali od niego żadnej wiadomości.

Od zaginięcia Armina Smyczka minęło już 18 dni. Mimo to policja wciąż nie ustaliła co stało się z młodym mężczyzną. Chłopak ostatni raz był widziany w okolicy Centrum Handlowego Plaza w Sosnowcu, skąd miał udać się na przystanek autobusowy.

Jak wynika z nowych ustaleń i monitoringu udostępnionego przez policję chłopak był widziany 28 kwietnia ok. godz. 21.00 – 21.30 przy ulicy Naftowe, obok Stacji Kontroli Pojazdów. – Armina po wyglądzie, posturze, ubiorze i sposobie poruszania się rozpoznali bliscy – mówi st. asp. Sonia Kepper, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu.

Na nagraniu widać 19-latka, który idzie w strugach deszczu od osiedla Naftowa do skrzyżowania z ul. Ostrogórską. Według funkcjonariuszy widoczna dwukrotnie na nagraniu postać to właśnie Armin.

– Widniejąca na zapisie dwukrotnie piesza postać, to jak wynika z ustaleń, zaginiony Armin Smyczek. – mówi Sonia Kepper. – Wobec powyższego zwracamy się z prośbą do osób kierujących, bądź podróżujących widocznymi na zapisie pojazdami o kontakt. Być może uzyskane informacje pomogą nam w ustaleniu dalszej trasy 19-latka – dodaje.

Sosnowieccy policjanci proszą wszystkie osoby, które mogą posiadać jakiekolwiek informacje o zaginionym, o kontakt z zespołem poszukiwań KMP w Sosnowcu pod numerami telefonu 32 2961 307, 32 2961 315, dyżurnym komendy pod numerem 32 2961 255 lub 32 2961 200 lub osobisty kontakt z najbliższą jednostką policji.

19-latka poszukuje rodzina i przyjaciele

Trwa śledztwo w sprawie zaginięcia 19-latka. Policja wciąż poszukuje osób, które posiadają informację na temat zaginięcia młodego mysłowiczanina.

Swoje „prywatne” śledztwo prowadzi także rodzina i przyjaciele Armina Smyczka, którzy za pomocą mediów oraz portali społecznościowych apelują i proszą o kontakt osoby, które mogły widzieć tego dnia zaginionego lub wiedzą coś na temat jego zaginięcia.