Od poniedziałku, 1 lutego zmianie ulegnie miejsce świadczenia nocnej i świątecznej opieki medycznej. Pacjenci potrzebujący pomocy medycznej uzyskają ją w budynku przyszpitalnych poradni specjalistycznych.

Nowy punkt świadczący nocną i świąteczną opiekę medyczną znajduje się w budynku przyszpitalnych poradni specjalistycznych przy ul. Chełmońskiego 28 w Jaworznie. Świadczenia są udzielane od poniedziałku do piątku w godzinach od 18.00 do 8.00 dnia następnego oraz w soboty, niedziele i inne dni ustawowo wolne od pracy w godzinach od 8.00 do godziny 8.00 dnia następnego.

Z uwagi na dynamiczny rozwój sytuacji epidemiologicznej i konieczność zapobiegania rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS CoV-2 wywołującego chorobę COVID-19, w czasie trwania nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej w Jaworznie – realizowane są wyłącznie porady telefoniczne.

Pacjencji, którzy chcieliby skorzystać z usług powinni zadzwonić pod numer telefonu 32 616 4482 wew. 234 lub 348. Po rozmowie telefonicznej, lekarz dyżurny zadecyduje o zasadności osobistego stawienia się w placówce.

Szpital Specjalistyczny w Jaworznie realizuje świadczenia medyczne w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej od 1 października 2017 roku.