Flora Dadzibug została Mistrzynią Polski w kata. Tytuł wywalczyła po długiej i ciężkiej rywalizacji. Zawody, które zwyciężyła miały miejsce w Zamościu.

Sosnowiecki Klub Karate może pochwalić się wspaniałym sukcesem, ponieważ jego zawodniczka zwyciężyła podczas Mistrzostw Polski Open i Kata oraz  Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w Zamościu.

Mistrzyni Polski
Mistrzostwa Polski w kata – fot. Sosnowiecki Klub Karate

Florentyna Dadzibug zdobyła złoty medal w kata w kategorii juniorów i tym samym została Mistrzynią Polski. W tej kategorii uczestniczyło 46 zawodniczek.

Zawodnicy rywalizowali ze sobą w OSiR Zamość. Na zawody przyjechało 257 zawodników z 82 klubów z całej Polski.

W zawodach brali również udział inni członkowie Sosnowieckiego Klubu karate. Olena Taczała, zakończyła zawody w kata na wysokim 10. miejscu. W kategorii open Jerzy Pryga przegrał po dogrywce w repasażach.