Po jednym sezonie spędzonym poza Dąbrową Górniczą Michał Dukowicz powraca do MKS-u. Będzie asystentem trenera Jacka Winnickiego.

Michał Dukowicz z dąbrowską drużyną był związany nieprzerwanie od 1992 roku do 2020 roku. Najpierw barwy klubu reprezentował jako zawodnik, później sportowy dres zamienił na garnitur i został drugim trenerem. Początkowo pełnił rolę asystenta przy Wojciechu Wieczorku, a następnie przy Drażenie Anzuloviciu i Jacku Winnickim. W sezonie 2019/2020 objął stanowisko pierwszego trenera drużyny.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez MKS Dąbrowa Górnicza (@mks_dg)

Michał Dukowicz asystentem trenera MKS-u

Minione rozgrywki Michał Dukowicz spędził w Toruniu, gdzie był asystentem Jarosława Zawadki. Po jednym sezonie poza Dąbrową Górniczą wraca do domu, by pracować obok Jacka Winnickiego. Oznacza to, że na ławce trenerskiej w Dąbrowie Górniczej ponownie zasiądzie duet, który wspólnie doprowadził klub do największych sukcesów.

Cały czas trwa budowa zespołu na nowy sezon. Do tej pory nowe kontrakty podpisali już: Michał Nowakowski, Milivoje Mijović, Mikołaj Ratajczak i Jakub Motylewski.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE:

Jacek Winnicki ponownie poprowadzi MKS Dąbrowa Górnicza