echo adrotate_group(3, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(3, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(3, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(9, 0, 0, 0);

Po raz dziewiąty w Sosnowcu odbędzie się MetalFest, a do miasta zjadą fani mocnych brzmień z całego regionu. Gwiazdą tegorocznej edycji będzie zespół Turbo.

To będzie wielkie wydarzenie dla fanów ciężkiego brzmienia. 8 kwietnia w Miejskim Domu Kultury „Kazimierz” wystąpią cztery kapele w ramach MetalFestu, imprezie doskonale znanej fanom ciężkich brzmień.

MetalFest 2017 to IX edycja festiwalu, który na dobre zakorzenił się w stolicy Zagłębia. Na scenie zagrają zespoły doskonale znane fanom nurtu.

Na scenie zobaczymy:

Iscariota – polska grupa muzyczna założona przez Piotrka Piecaka i Dominika Durlika w 1990 roku w Sosnowcu. Zespół w początkowym okresie działalności prezentował muzykę z gatunku melodic death metal. Obecnie zespół wykonuje muzykę z pogranicza thrash i heavy metalu.

Internal Quiet – polska grupa muzyczna, która powstała w maju 2011 roku, z inicjatywy gitarzysty Sławka Papisa i basisty Andrzeja Kostrzewy. Zespół prezentuje muzykę z gatunku hard rock,heavy metal i rock.

echo adrotate_group(8, 0, 0, 0);

Krusher – Zespół Krusher debiutował w roku 2008 albumem Forward. Ich muzyka to połączenie hard rocka i rock’n’rolla, co bardzo dobrze sprawdza się na koncertach.

Turbo – polski zespół heavymetalowy, który powstał w styczniu 1980 roku w Poznaniu. Zespół prezentuje muzykę z gatunku heavy metal i trash metal.

Bilety na koncert kosztują 25 złotych, a festiwal rozpocznie się 8 kwietnia o 18:00.

fot. Wikipedia/Krzysztof Raś

echo adrotate_group(5, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(5, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(5, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(9, 0, 0, 0);