Maraton Sylwestrowy w kinie Helios. Mamy dla Was bilety [ZAKOŃCZONY]

1
301

Sylwester w towarzystwie gwiazd światowego kina? Jeżeli odpowiedź brzmi – tak, to właśnie dla Was jest Nocny Maraton Sylwestrowy w Kinie Helios w Sosnowcu.

31 grudnia, w ramach projektu Nocne Maratony Filmowe,w kinie Helios w Sosnowcu odbędzie się Maraton Sylwestrowy. Do wyboru dwa sylwestrowe zestawy.

W zestawie pierwszym: Król rozrywki i Gra o wszystko. Start o godzinie o 21:15. Natomiast w zestawie drugim: Gotowi na wszystko: Exterminator i Atak paniki. Start o godzinie 21:45.

Maraton Sylwestrowy w kinie Helios - fot. mat.pras.
Maraton Sylwestrowy w kinie Helios – fot. mat.pras.

Specjalnie dla Was mamy dwa podwójne zaproszenia. Aby je zdobyć, wystarczy tylko odpowiedzieć na pytanie:

Dlaczego chcesz spędzić wieczór sylwestrowy w kinie?

Na odpowiedzi czekamy do 29 grudnia, do godz. 12:00. Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy podwójnymi zaproszeniami do kina Helios w Sosnowcu. Zwycięzców o wygranej poinformujemy telefonicznie. Swoje zgłoszenia przesyłajcie na adres konkurs@twojezaglebie.pl, a w tytule wpisujcie “Maraton Sylwestrowy”.

Pamiętajcie o umieszczeniu w treści wiadomości swojego imienia i nazwiska, adresu zamieszkania oraz numeru telefonu. Zgłoszenia bez tych informacji nie mogą wziąć udziału w konkursie.

Dołączcie również klauzulę o ochronie danych osobowych:

„Przystępując do konkursu Uczestnik akceptuje postanowienia niniejszego konkursu oraz wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r., o ochronie danych osobowych.”