W najbliższy piątek, 2 października, w sosnowieckim kinie Helios na kinomaniaków czeka wyjątkowa filmowa uczta – noc z ekranizacjami kultowych powieści Stephena Kinga. Przygotowaliśmy dla Was dwa podwójne zaproszenia.

W piątek, 2 października, wszystkie kina Helios zapraszają na wyjątkową ucztę filmową. Będzie to noc z ekranizacjami kultowych powieści mistrza – Stephena Kinga. Na początek wyświetlony zostanie klasyk gatunku, uznawany za jeden z najlepszych filmów wszech czasów, horror Lśnienie, a dalej jego kontynuacja czyli Doktor sen. Noc zakończy się świetnym „Łowcą snów”.

– Po tym maratonie już nic nigdy nie będzie takie samo. Jesteśmy przekonani, że taka dawka psychozy, lęku i grozy w formie, którą wywołać potrafi tylko mistrz Stephen King, jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć – mówią organizatorzy.

Nocny Maraton Filmowy w sosnowieckim kinie Helios już 2 października. Początek o godz. 23.00. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy konkurs, w którym do zgarnięcia są dwa podwójne zaproszenia. Aby je zdobyć, wystarczy tylko odpowiedzieć na pytanie:

Jaka jest Twoja ulubiona książka Stephena Kinga?

Na odpowiedzi czekamy do 2 października, do godz. 10:00. Najciekawsze odpowiedzi z uzasadnieniem nagrodzimy podwójnymi zaproszeniami do kina Helios w Sosnowcu. Zwycięzców o wygranej poinformujemy telefonicznie. Swoje zgłoszenia przesyłajcie na adres konkurs@twojezaglebie.pl, a w tytule wpisujcie “Maraton Kinga”.

Pamiętajcie o umieszczeniu w treści wiadomości swojego imienia i nazwiska oraz numeru telefonu. Zgłoszenia bez tych informacji nie mogą wziąć udziału w konkursie.

Dołączcie również klauzulę o ochronie danych osobowych:

„Przystępując do konkursu Uczestnik akceptuje postanowienia niniejszego konkursu oraz wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r., o ochronie danych osobowych.”