W najbliższy piątek, 31 stycznia, w sosnowieckim kinie Helios zapraszamy na wyjątkową filmową ucztę. Przygotowaliśmy dla Was dwa podwójne zaproszenia.

W piątek, 31 stycznia w sosnowieckim kinie Helios (ul. Modrzejowska 32b) odbędzie się mroczny Maraton Grozy, przygotowany z myślą o wszystkich lubiących się bać. – Specjalnie z myślą o wszystkich lubiących się bać, przygotowaliśmy zestaw filmów, w których groza gra pierwsze skrzypce – zapowiadają organizatorzy.

W programie cztery najlepsze filmy grozy ostatnich miesięcy. Na początek, długo wyczekiwana premiera na podstawie mrocznej powieści Braci Grimm – Małgosia i Jaś. Następnie, pokaz specjalny filmu The turning. Po krótkiej przerwie odliczanie czas zacząć – Countdown. Na zakończenie trzymający w napięciu Delirium. Mroczne legendy, nawiedzone domy, tajemnicze aplikacje – to wszystko tylko na Maratonie Grozy w Kinie Helios!

Maraton Grozy w sosnowieckim kinie Helios już 31 stycznia. Początek o godz. 23.00. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy konkurs, w którym do zgarnięcia są dwa podwójne zaproszenia. Aby je zdobyć, wystarczy tylko odpowiedzieć na pytanie:

Czego boisz się najbardziej?

Na odpowiedzi czekamy do 31 stycznia, do godz. 10:00. Najciekawsze odpowiedzi z uzasadnieniem nagrodzimy podwójnymi zaproszeniami do kina Helios w Sosnowcu. Zwycięzców o wygranej poinformujemy telefonicznie. Swoje zgłoszenia przesyłajcie na adres konkurs@twojezaglebie.pl, a w tytule wpisujcie “Maraton Grozy styczeń”.

Pamiętajcie o umieszczeniu w treści wiadomości swojego imienia i nazwiska oraz numeru telefonu. Zgłoszenia bez tych informacji nie mogą wziąć udziału w konkursie.

Dołączcie również klauzulę o ochronie danych osobowych:

„Przystępując do konkursu Uczestnik akceptuje postanowienia niniejszego konkursu oraz wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r., o ochronie danych osobowych.”