Czeladzcy stróże prawa zatrzymali 61-letnią mieszkankę miasta, która w trakcie policyjnej interwencji w jej domu usiłowała ich przekupić. Kompletnie pijana kobieta próbowała wręczyć stróżom prawa 100 złotych.

Policjanci pełniący służbę w Czeladzi otrzymali zgłoszenie o awanturze domowej, do której doszło w jednym z mieszkań w centrum miasta. Domownicy uskarżali się na zachowanie 61-latki, która miała znajdować się pod silnym wpływem alkoholu.

Przybyły na miejsce patrol potwierdził stan kobiety. Jak wykazało badanie, w jej organizmie znajdowały się ponad 3 promile alkoholu. 61-latka, gdy tylko usłyszała, że najbliższe godziny spędzi trzeźwiejąc na izbie wytrzeźwień, wyjęła banknot o wartości 100 zł i próbowała wręczyć go policjantom, w zamian za odstąpienie przez nich od dalszych czynności. Kobieta chciała w ten sposób uniknąć pobytu na izbie wytrzeźwień po wszczętej przez nią awanturze.

Amatorce wyskokowych trunków, za próbę wręczenia łapówki grozi teraz kara nawet 8 lat więzienia. O jej dalszym losie zdecyduje teraz sąd i prokurator.

Jak oceniasz tempo zmian zachodzących w Sosnowcu?

View Results

Ładowanie ... Ładowanie ...