Już w sobotę, 28 sierpnia w Dąbrowie Górniczej z okazji zakończenia wakacji, odbędzie się koncert duetu Band BeCa. Wokalistką jest znana szerszej publiczności w krajach Afryki, Becky Sangolo.

Duet wystąpił już z ponad 50 koncertami, a jego utwory zajmują wysokie notowania na radiowych i telewizyjnych playlistach. Pełen energii głos artystki pochodzącej z Kenii wprowadza łagodną atmosferę do wykonywanych utworów. Prezentowana muzyka jest inspirowana gatunkiem pop z całego świata, jak również są to aranżacje znanych zespołów, które można znaleźć na platformach streamingowych.

Becky Sangolo
Becky Sangolo fot. Fabryka pełna życia

Teraz pojawi się na muzycznej scenie Fabryki Pełnej Życia razem ze swoimi przyjaciółmi, z którymi występuje w Polsce: Danielem Nicieją i Mateuszem Krystianem. Koncert rozpocznie się w sobotę, 28 sierpnia o godz. 20.00. Wstęp wolny, a w razie niepogody występ przeniesiony zostanie do budynku warsztatu Fabryki Pełnej Życia.

Ciekawe propozycje na weekend

Kolejną okazją do aktywnego spędzenia czasu, a przy okazji pochylenia się nad historią dedykowaną ubiegłorocznej 40. rocznicy porozumień sierpniowych, także tych podpisanych we wrześniu 1980 roku w Hucie Katowice w Dąbrowie Górniczej, jest wystawa „Atlas pamięci”.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE:

Multimedialna opowieść o historii. Poznaj „Atlas pamięci”