Samorządy Studenckie Wydziału Farmaceutycznego z OML w Sosnowcu, Uniwersytetu Śląskiego oraz Wyższej Szkoły Humanitas połączyły siły, czego wynikiem są zbliżające się Juwenalia w Sosnowcu.

W czwartek, 17 maja studenci będą mieli swoje święto. Specjalnie dla nich zaplanowano wystrzałową imprezę z wielkim grillowaniem i koncertami. Po raz pierwszy Juwenalia Zagłębia dla Studentów naszych uczelni zorganizowano wspólnie.

– Jak powszechnie wiadomo soczek lepiej smakuje, gdy zagryzie się go kiełbasą, a więc całą imprezę zaczynamy wielkim grillowaniem. Masz swojego grilla – weź ze sobą, jeśli nie, to nic nie szkodzi – będziemy mieli dla ciebie darmowy poczęstunek, więc na pewno nie wyjdziesz głodny – zapowiadają organizatorzy wydarzenia.

Ponadto, uczestnicy wydarzenia będą mogli poszaleć na wipeout’cie oraz wziąć udział w wielu konkursach. Do przestępowania z nóżki na nóżkę, będzie prowokował DJ Roka, który tego dnia stanie za konsoletą. Publiczność rozgrzewać także będzie Łona/Webber i The Pimps.

Wydarzenie zakończy się w klubie Remedium, gdzie czekać będzie kolejna dawka atrakcji. Dla studentów SUM Wydziału Farmaceutycznego podstawiony będzie specjalny autobus w okolicach akademików. Start o godz. 17:00.