Hala widowiskowo-sportowa Będzin Arena przeszła do II etapu konkursu Top Inwestycje Komunalne 2022. Spośród prezentowanych 25 inwestycji wybranych zostanie 10 laureatów.

Do 15 kwietnia do godz. 12:00 trwa głosowanie czytelników na Top Inwestycję Komunalną. Spośród prezentowanych 25 inwestycji, które przeszły do drugiego etapu konkursu Rada Konsultacyjna wybierze 10 laureatów. Zagłosuj i ty!

Głosowanie odbywa się na stronie internetowej Portal Samorządowy. Inwestycja, która otrzyma najwięcej głosów zostanie uhonorowana nagrodą specjalną od czytelników.

Hala widowiskowo-sportowa Będzin Arena

Będzin Arena to jeden z najbardziej nowoczesnych obiektów sportowych Zagłębia.            W kwietniu 2019 roku rozpoczęła się budowa hali i zakończyła się we wrześniu 2021 roku. Hala posiada 2500 miejsc siedzących, mieści trzy profesjonalne boiska, siłownie, gabinet odnowy biologicznej, klub fitness, a także pięć szatni z natryskami. Na terenie obiektu znajduje się również punkt pierwszej pomocy, pokój kontroli antydopingowej, sale konferencyjne i prasowe, pomieszczenie VIP oraz biura.