Od piątku, 1 września kosztowności lśnią w centrum handlowe M1 w Czeladzi. Dla tych, którzy prawidłowo oszacują ich wagę czekają nie lada nagrody, więc kupuj i wygrywaj.

Każdy potrzebuje od czasu do czasu dreszczyku emocji, zwłaszcza kiedy brakuje nam promieni słońca, a temperatura nieubłaganie spada. Emocje w najbliższe, wrześniowe dni gwarantuje centrum handlowe M1 – dzięki możliwości wygrania dużych pieniędzy na cały rok zakupów i super gadżetów.

Jakie są zasady? Wystarczy zrobić zakupy między 1 a 24 września, ich minimalna wartość powinna wynosić 100 złotych. Następnie, z dowodem zakupu trzeba udać się do stoiska promocyjnego na terenie M1 i tam oszacować wagę błyskotek, które znajdują się w specjalnej gablocie.

Dla tych, którzy prawidłowo oszacują ich wagę czekają nie lada nagrody. Pierwsza osoba, która poda prawidłową wartość lub będzie jej najbliżej, otrzyma wspaniałą nagrodę w postaci karty przedpłaconej z okrągłą sumą 10 000 zł. Ponadto, do wygrania deskorolki elektryczne, aparaty fotograficzne czy głośniki bezprzewodowe. Losowanie nagród odbędzie się 24 września o godz. 16:00.