W Fabryce Pełnej Życia w Dąbrowie Górniczej dojdzie do nietypowego wydarzenia. 10 października odbędą się tutaj Psoty – targi i festiwal dla psów.

10 października w godz. od 10 do 17 Fabrykę Pełną Życia opanują psy i miłośnicy tych czworonogów. Tego dnia odbędą się tutaj targi i festiwal dla psów. Będzie to pierwsze tego typu wydarzenie w Dąbrowie Górniczej.

Podczas targów będzie można kupić zdrową żywość dla psów, naturalne kosmetyki, ubranka, zabawki, legowiska i akcesoria spacerowe. Będą też eksperci, z którymi będzie można porozmawiać o zdrowiu i prawidłowym żywieniu swojego czworonoga, jego zwyczajach, nawykach i upodobaniach. Podczas wydarzenia obecne będą również fundacje zajmujące się zwierzętami, dlatego będzie można pomóc tym bezdomnym czy w potrzebie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Fabryka Pełna Życia (@fabryka.pelnazycia)

W programie targów znalazły się także warsztaty fotograficzne, w czasie których będzie można znaleźć podpowiedzi na temat uwieczniania na zdjęciach swojego psa. Zaplanowano także przybliżenie tajników nosework – zabawy, a zarazem dyscypliny kynologicznej. Nosework opiera się na naturalnej aktywności węchowej psa i jego instynkcie tropienia. Polega na doskonaleniu umiejętności odszukiwania określonych zapachów, ukrytych wśród innych np. w rozstawionych pudełkach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here