Dni Jaworzna 2017. Poznaliśmy już pierwsze gwiazdy, które wystąpią podczas tegorocznych Dni Jaworzna. Na scenie zobaczymy m.in. Sylwię Grzeszczak i Andrzeja Piasecznego.

Miasta naszego regionu powoli przygotowują się na letnie świętowanie. W tym tygodniu poznaliśmy pierwsze gwiazdy, które swoimi występami uświetnią tegoroczne Dni Jaworzna.

W tym roku Dni Jaworzna odbędą się 10 i 11 czerwca. Organizatorzy nie chcą na razie zdradzać, co wydarzy się pierwszego dnia. Wiemy natomiast, jakie gwiazdy zobaczymy 11 czerwca.

Na jaworznickiej scenie wystąpią bowiem lubiane przez publiczność w każdym wieku gwiazdy – Sylwię Grzeszczak znaną m.in. z takich hitów, jak „Księżniczka”, „Tamta dziewczyna” czy „Pożyczony” oraz Andrzeja Piasecznego, który na pewno zaśpiewa „Chodź, przytul, przebacz” i „Śniadanie do łóżka”.

PRZECZYTAJ: Na 115-lecie Sosnowca wystąpi Piotr Rubik

Co przygotują pozostałe miasta naszego regionu? Na razie najwięcej kart odkryli włodarze Sosnowca. Na scenie w Parku Sieleckim zobaczymy m.in. Power Play, Cleo, Lady Pank i T. Love. Z kolei w Czeladzi jedną z gwiazd będzie Ewa Farna.

Sylwia Grzeszczak:

Andrzej Piaseczny: