Dni Czeladzi 2017. Poznaliśmy już pierwszą gwiazdę. Jest nią Ewa Farna

1
2533

Ewa Farna będzie gwiazdą pierwszego dnia tegorocznych Dni Czeladzi. Kiedy poznamy nazwiska kolejnych gwiazd?

Choć do tegorocznych Dni Czeladzi jeszcze sporo czasu, to miejscy urzędnicy odkryli pierwsze karty. Jedną z gwiazd, które przyjedzie do najstarszego miasta w naszym regionie będzie Ewa Farna.

– Mieszkańcy Czeladzi będą mogli nacieszyć się wspaniałym głosem i wieloma przebojami tej charyzmatycznej i, mimo młodego wieku, bardzo już utytułowanej wieloma nagrodami artystki – przekazał burmistrz Zbigniew Szaleniec.

Niespełna 24-letnia wokalistka jest doskonale znana w Zagłębiu. Urodzona w Czechach wokalistka jest związana z naszym regionem – jako dziecko zwyciężyła w Europejskim Festiwalu Młodzieży w Sosnowcu, a w 2003 roku w programie „Bitwa na głosy” prowadziła śpiewającą drużynę z Sosnowca i doprowadziła ją do finału. Obecnie Ewa Farna zasiada w jury Idola – reaktywowanego po wielu lat wielkiego muzycznego show Polsatu.

Kto jeszcze wystąpi na tegorocznych Dnia Czeladzi? Na razie urzędnicy nie chcą nic więcej zdradzać. – O kolejnych wykonawcach, z którymi prowadzimy rozmowy, poinformujemy niebawem – odpowiadają.

Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, Dni Czeladzi 2017 odbędą się w dniach 24-25 czerwca w Parku Grabek. Dzień wcześniej mieszkańcy będą świętować urodziny swojego miasta w Kopalni Kultury.