W wakacje dąbrowski park wodny Nemo wprowadził jak co roku bezpłatne wejścia na basen dla dzieci i młodzieży z Dąbrowy Górniczej. Aquapark wprowadził także zniżki dla dzieci spoza dębowego miasta.

Jak co roku park wodny Nemo wraz z miastem realizuje akcję „Lato w mieście”. W ramach akcji dzieci i młodzieży z Dąbrowy Górniczej może bezpłatnie przez 2-godzinny skorzystać z kompleksu basenowego.

Darmowe pływanie i harce w wodzie dostępne są od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 – 16:00. Jedyny warunek jaki trzeba spełnić to okazanie ważnej legitymacji szkolnej. Opiekunowie dzieci do 10 roku życia wejdą na basen z uwzględnieniem 20 procentowej zniżki.

Nemo przygotowało niespodziankę również dla dzieci spoza Dąbrowy Górniczej. W okresie wakacyjnym całodniowy bilet dla dzieci do 10 roku życia to koszt zaledwie 10 zł.
Z kolei młodzież w wieku od 13 do 18 lat, jeżeli zbierze „paczkę” znajomych i odwiedzi Nemo w minimum 5 osób zgarnie 200 basenowych minut za 2000 groszy! Promocja obowiązuje od poniedziałku do piątku przez cały dzień.

– Chcemy, by Nemo – Świat Rozrywki był ważnym punktem na mapie wakacyjnego wypoczynku nie tylko dla dzieci i młodzieży z Dąbrowy Górniczej, ale również dla młodych i tych nieco starszych spoza naszego miasta. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie każdy wyrusza w dalekie wakacyjne podróże. Mało tego, coraz więcej ludzi decyduje się na „staycation” (red. określenie ponownego poznawania swojego miasta i wypoczynku bez podróży w najdalsze zakątki świata), a zatem gorąco zachęcamy do ponownego poznania Nemo – mówi Katarzyna Sobstyl, prezes Zarządu Nemo – Świat Rozrywki.