echo adrotate_group(3, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(3, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(3, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(9, 0, 0, 0);

Dyrekcja Zagłębiowskiego Centrum Onkologii podjęła decyzję o czasowym zawieszeniu przyjęć na Oddział Onkologii Klinicznej. Powód? U jednej z pacjentek oddziału potwierdzono obecność koronawirusa.

U jednej z pacjentek oddziału onkologicznego w dąbrowskim szpitalu potwierdzono obecność koronawirusa. Przekazano ją do dalszego leczenia w placówce w Raciborzu.

Dyrekcja placówki zdecydowała zawiesić do odwołania przyjęcia na oddział. – Dyrekcja Zagłębiowskiego Centrum Onkologii podjęła decyzję o czasowym zawieszeniu przyjęć na Oddział Onkologii Klinicznej. Powodem tej decyzji było potwierdzenie u jednej z pacjentek oddziału obecności koronawirusa. Pacjentka ta została przekazana do dalszego leczenia w szpitalu rejonowym w Raciborzu – poinformował Marcin Bazylak, prezydent Dąbrowy Górniczej.

Pozostali chorzy (17 osób) przebywający w oddziale zostali poddani kwarantannie. – Zarówno od nich, jaki i od personelu medycznego, który mógł mieć kontakt z zainfekowaną pacjentką pobierane są wymazy do badań. Do czasu poznania ich wyników personel pozostanie w kwarantannie, a pacjenci oddziału w odizolowanej części szpitala z zapewnioną opieką medyczną – przekazał Mirosław Rusecki, rzecznik prasowy dąbrowskiego szpitala.

Rzecznik lecznicy dodaje, że szpitalny oddział ratunkowy Zagłębiowskiego Centrum Onkologii w Dąbrowie Górniczej działa normalnie.

echo adrotate_group(5, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(5, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(5, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(9, 0, 0, 0);