Sosnowieccy policjanci zatrzymali 39-letniego mężczyznę, który bestialsko pobił, ugodził nożem i uwięził swoją partnerkę. Zrobił to, bo odmówiła mu, kiedy zażądał pieniędzy. Sprawca został już aresztowany na 3 miesiące.

Do zdarzenia doszło w jednym z mieszkań dzielnicy Pogoń. – Mężczyzna zażądał od swojej konkubiny pieniędzy. Kiedy odmówiła, bestialsko pobił ją młotkiem i ugodził nożem w łydkę. Kobieta w wyniku pobicia doznała złamania obu rąk w kilku miejscach. Następnie została przez swojego oprawcę uwięziona. Dopiero kiedy agresor opuścił na krótko mieszkanie, udało jej się uciec. Na ulicy pomocy udzielił jej przypadkowy przechodzień – przekazała Sonia Kepper z Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu.

Policjanci natychmiast odnaleźli i zatrzymali 39-latka. Po wykonaniu przez śledczych wszystkich niezbędnych czynności, został on doprowadzony do prokuratury. Usłyszał zarzuty rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia, pozbawienia kobiety wolności i uszkodzenia ciała. Grozi mu 12 lat więzienia. Sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu na 3 miesiące.