SOSNOWIEC

Zostań sekundantem w walce bokserskiej prezydenta – 17 marca w Teatrze Rozbark w Bytomiu odbędzie się Gala Bokserska „W Samo Serce”. W ringu staną samorządowcy, dziennikarze i aktorzy. Jednym z uczestników gali będzie Prezydent Sosnowca, Arkadiusz Chęciński. Przedmiotem aukcji jest rola sekundanta w trakcie walki prezydenta.

Wyjazdowy mecz Zagłębia w towarzystwie prezydenta – Zwycięzca aukcji, wspólnie z Prezydentem Sosnowca, Arkadiuszem Chęcińskim, wybierze się na jeden z marcowych meczów wyjazdowych naszego pierwszoligowca. Po spotkaniu niewykluczona wizyta w szatni Zagłębia Sosnowiec. Mecz zostanie wskazany przez Prezydenta.

Monografia Sosnowca z dedykacją prezydenta – Zwycięzca aukcji otrzyma unikalne dwutomowe wydawnictwo, pokazujące dzieje i rozwój Sosnowca, z dedykacją prezydenta Sosnowca, Arkadiusza Chęcińskiego.

Darmowy wstęp na koncerty Muzy – Zwycięzca licytacji, począwszy od marca, do końca 2017 roku, będzie uczestniczyć w najważniejszych wydarzeniach w Muzie. Raz w miesiącu do dyspozycji będzie miał podwójne zaproszenie na wybrane przez siebie wydarzenie.

Zestaw sosnowieckich wydawnictw i gadżetów – Dzięki kompletowi będzie okazja poszerzyć wiedzę o mieście, a także pochwalić się fantastycznymi gadżetami, które na własność ma niewiele osób. W skład zestawu wchodzą m.in. Spacerownik po Sosnowcu, „Puder i pył” Zbigniewa Białasa, Przewodnik Sosnowiecki, gra planszowa „Trójkąt Trzech Cesarzy” czy puzzle Pałac Schoena.

Chłopak z Sosnowca – zestaw sosnowieckich gadżetów – Zestaw dla prawdziwego chłopaka z Sosnowca. W skład zestawu wchodzą m.in. : t-shirt z wizerunkiem Jana Kiepury, miś pluszowy, kubek, pendrive czy brelok metalowy.

Dziewczyna z Sosnowca – zestaw sosnowieckich gadżetów – Zestaw dla prawdziwej dziewczyny z Sosnowca. W skład zestawu wchodzi m.in. t-shirt z wizerunkiem Poli Negri, miś pluszowy, kubek, pendrive, brelok metalowy czy zestaw piśmienniczy.

Zostań aktorem Teatru Zagłębia na jeden wieczór – Zwycięzca aukcji weźmie udział w próbie teatralnej i jednorazowo wystąpi w spektaklu Teatru Zagłębia z udziałem publiczności. Ponadto aktorzy oprowadzą zwycięzcę po najskrytszych zakamarkach teatru. W prezencie zwycięzca otrzyma od Teatru zdjęcia dokumentujące udział w spektaklu.

Brelok do torebki wykonany z minerałów – Praca wykonana podczas Warsztatów Terapii Zajęciowej Towarzystwa Przyjaciół Dzieci Oddział Miejski w Sosnowcu przez prowadzącą Pracownię Rękodzieła Justynę Maziarz.

Anioł Pomocy – rzeźba – Rzeźba wykonana podczas Warsztatów Terapii Zajęciowej Towarzystwa Przyjaciół Dzieci Oddział Miejski w Sosnowcu przez terapeutę Pracowni Florystyki i Sztuki Użytkowej Monikę Franczak metodą utwardzania tkanin Powertex oraz metodą mixed media. Rzeźba ma wysokość 53 cm.

Skomentuj przez Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here