Do tragicznego wypadku doszło we wtorek, 28 lutego w Sosnowcu. Na ulicy Sedlaka śmiertelnie potrącono mężczyznę.

Jak informuje policja do potrącenie doszło około godziny 20:30.

– 22-letni kierujący audi potrącił na ul. Sedlaka pieszego, 54-letniego mieszkańca Sosnowca, który przechodził w niedozwolonym miejscu. Niestety w wyniku poniesionych obrażeń, mężczyzna zginął na miejscu. Kierujący samochodem osobowym był trzeźwy – informuje Sonia Kepper, rzecznik KMP Sosnowiec.

Czy Zagłębie Sosnowiec awansuje w tym roku do ekstraklasy?

View Results

Ładowanie ... Ładowanie ...

Skomentuj przez Facebook

4 KOMENTARZE

  1. A ten kierowca to może miał komórkę przy uchu. To taki u młodych Polaków niezbędny przyżąd w czasie podróży. To taka fala niezwykłego przywiązania do elektronicznej maskotki.

    • Najlepiej że kierowca winny bo niby komórka.Otrząśnij się i weź może pod uwagę że pieszy przechodził w niedozwolonym miejscu a wyhamować jest ciężko w takiej sytuacji.

      • A może nie tyle co komórka przy uchu co przekroczona prędkość. Młodzi lubią się popisać ile to ich autko wyciągnie. Szkoda obojga, młody kierowca zapewne będzie miał traumę

  2. Na ul. Sedlaka przydałoby się lepsze oświetlenie, a nie te 3 nędzne lampy. Naokoło ciemne krzaki i walące się familoki, a mnóstwo osób przechodzi tamtędy, wracając z Kauflandu. Barierka jak widać jest kiepskim „zabezpieczeniem” przed pieszymi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here