19 listopada w południe pasażerowie autobusu linii 84 doznali szoku. Do środka wszedł nagi mężczyzna.

Do dość dziwnej sytuacji doszło w poniedziałek, 19 listopada, około godz. 12.30 na przystanku na Redenie w Dąbrowie Górniczej. Do autobusu linii 84 wszedł bowiem kompletnie nagi mężczyzna.

Jego podróż nie trwała jednak zbyt długo. Zdziwieni pasażerowie zawiadomili policję, która po kilku minutach zakończyła podróż niesfornego golasa.

– Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do pobliskiego szpitala psychiatrycznego. Był agresywny i został zapięty specjalnymi pasami – przekazał Mariusz Miszczyk z Komendy Miejskiej Policji w Dąbrowie Górniczej.

Na razie nie wiadomo, co było motywem postępowania mężczyzny. – Na pewno będziemy wyjaśniać tę sprawę – podkreśla oficer prasowy dąbrowskiej komendy.

Foto: Facebook / Dziwne Sytuacje w Dąbrowie Górniczej

Skomentuj przez Facebook

28 KOMENTARZE

 1. Normalne zachowanie mieszkańca zagłębia smrodosnowskiego, miasta lumpów, ćpunów i pacjentów tworek, zresztą widać to najlepiej na pogorii sodoma i gomorra, zaorać w piz..u ten postkomunistyczny miot …

 2. Można mieć tylko żal do Rosjan , że podczas wyzwalania Zagłębia , Śląska , Polski , nie wytępili tego całego śląskiego robactwa…dzisiaj by nie było tych wszystkich idiotów , którzy próbują obrażać Sosnowiec czy też Dąbrowę…

 3. Hanyskie burki ujadają, do własnego gniazda szczają, bzdury powtarzają. Chociaż nic nie wiedzą, swój komentarz mają. Zamknę wam te ryje kiedyś waszą własną fają…Kurwy, darmozjady, pierdolą dla zasady. Mają wszawe życie, więc knują ciągle spiski , otwierają ciągle pyski , szczekają na wszystkich. Zakompleksione kurwy.

 4. Górny Śląsk – aktualnie najgorsze miejsce do życia w Polsce. To najszybciej wyludniający się region kraju, gdzie po zlikwidowanych hutach i kopalniach pozostały gruzy oraz rzesze bezrobotnych i emerytów. Na jedną dwudziestolatkę przypada tutaj osiem emerytek, dzięki czemu śląskie ulice sprawiają wrażenie alejek pod domami starców. Większość młodych pracuje za minimalną krajową przez co nie mogą się utrzymać i brak im perspektyw, aby założyć rodzinę. Najczęściej wyjeżdżają na szparagi do Holandii, albo do opieki nad starszymi do Niemiec. Ci którzy zostali na miejscu robią to co umieją najlepiej – usypują węgiel z wagonów kolejowych. Śląsk to bardzo zanieczyszczony i brudny region. Zanim weźmiesz wdech powietrza, najpierw musisz to powietrze dokładnie pogryźć. Na katowickich ulicach spotkać jeszcze można smrodzącego Ikarusa z czasów PRLu, a najlepsze autobusy jakie tam jeżdżą kursują na liniach obsługiwanych przez sosnowieckim PKM. Górny Śląsk cierpi na syndrom somalijski. Wszechobecna szarość i beznadzieja doprowadzają mieszkańców tego regionu do depresji i prób samobójczych, a szczególnie dotyczy to młodych osób które uciekają stamtąd, gdy tylko mają okazję. Gdyby mieli na Górnym Śląsku międzynarodowe lotnisko może szybciej udałoby im się stamtąd ewakuować. Niestety Muchowiec nie ma wystarczającej przepustowości. Podobnie jest z dworcami kolejowymi które służą za miejsce wypróżniania miejscowych meneli lub złodziei. Ale co się dziwić skoro przez taki Bytom kursuje z litości jeden pośpieszny pociąg dziennie. Śląskie rzeki to największe ścieki w kraju, dlatego przykrywa się je na strategicznych odcinkach betonowymi płytami, aby za bardzo nie śmierdziały. Jak kiedyś Sosnowiec postawi zaporę na ujściu Rawy do Przemszy to fekalia zaleją cały ten Górny Śląsk.

  • To wszystko prawda co napisałeś ale o Twoim Zagłębiu…pojedź pod Hutę Kato wice i tam huju pooddychaj tak śmierdzi całe Zagłębie. No ale co Ty możesz o Śląsku wiedzieć jak z tego jebanego gorolowa nosa nie wyściubosz…żal że Rosjanie was nie wybili…Ale głupków musieli zostawić!!!!

  • Nie ma Admina do usuwania… nie ma redaktorów którzy odpowiadają na pytania… na fb też nie raczą odpisać jak coś się zapytasz…

   • Są moderatorzy. Jak jednej pani redaktor wytknąłem, że w artykule słowo „wieża” napisała przez „rz” to momentalnie błąd został poprawiony, a mój wpis zniknął.

    Nie moderują tego hanysa, bo dzięki niemu mają więcej komentarzy pod artykułami i więcej wyświetleń. Ta strona schodzi na psy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here