Pierwszy dzień święta Będzina za nami. W ich trakcie odbyły się cztery koncerty, które mieszkańcy zapamiętają na długo. Atmosfera była gorąca.

W sobotę, 15 czerwca rozpoczęły się Dni Będzina. Na będzińskiej scenie zobaczyć można było zespół Krzyk i doskonale znany młodszej publice 4Dreamers. Następnie, świetną zabawę zapewnił zespół Big Cyc, z którym publiczność wykonała kultowe utwory. Na zakończenie pojawiła się Kasia Kowalska, która wykonała zarówno swoje stare, jak i nowe utwory, a jej koncert przyciągnął tłumy mieszkańców.

Tego dnia, na terenie Ulicznej Galerii Sztuki, odbyła się Bitwa Graffiti. Ponadto, nie zabrakło mnóstwa zabaw, gier, konkursów i dla młodszych, i dla starszych. Na uczestników wydarzenia czekały także stoiska promocyjne i punkty gastronomiczne.

Drugi dzień na tegorocznej scenie zapowiada się równie interesująco. Muzycznych wrażeń dostarczy wszystkim zespół Fifidroki, który tworzy muzykę na pograniczu stylu i brzmień. Następnie wystąpi wirtuoz akordeonu, zwycięzcy polskiej edycji Mam Talent – Marcin Wyrostek z zespołem Corazon. Później na scenie pojawi się charyzmatyczny Czesław Mozil. Finał będzie należeć do Anny Wyszkoni. Tego dnia wydarzenie poprowadzi znana postać telewizyjna – Ireneusz Bieleninik.

Warto dodać, że o godz. 22.15 na przystanku Będzin Stadion podstawione zostaną dodatkowe autobusy, aby uczestnikom zabawy zapewnić bezpieczny powrót z imprezy: linia autobusowa nr 299 (Zagórze Zajezdnia przez Sosnowiec Pogoń Kościół, Pogoń Orla, Sosnowiec Estakada, Sosnowiec Dworzec PKP), linia autobusowa nr 24 – do przystanku Wojkowice Park oraz linia autobusowa nr 27 w kierunku: Dąbrowa Górnicza Osiedle Kasprzaka.

Skomentuj przez Facebook

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here