Pochodzący z Jaworzna youtuber, Marcin Dubiel w serii pytań od fanów zdradził ile zarabia dzięki publikacji filmów na YouTube.

Marcin Dubiel to jeden z najpopularniejszych youtuberów w Polsce. Obecnie w serwisie YouTube subskrybuje go 1,7 mln osób. Był uczestnikiem projektu Team X (projekt, który zrzeszał kilku youtuberów, którzy mieszkali razem i nagrywać kilkadziesiąt filmów tygodniowo) oraz walczył w federacji Fame MMA.

Młody youtuber, pochodzący z Jaworzna, w jednym z ostatnich filmów na swoim kanale w serwisie YouTube odpowiadał na pytania na swój temat, które są najczęściej wyszukiwane przez internautów.

Wśród najczęściej wyszukiwanych fraz znalazły się pytania o wzrost, znak zodiaku, posiadany samochód czy kolor oczu youtubera. Jednak tym, co nurtuje internautów są zarobki młodego jaworznianina.

„A co was to wszystkich interesuje. Skąd w ogóle pytania?” zaczął, jednak potem zdradził ile zarobił dzięki publikacji treści w serwisie YouTube.

– W ciągu ostatnich 28 dni, z wyświetleń na YouTubie zarobiłem 80 392, 86 zł. Oczywiście zarobki z YouTub’a to nie są wszystkie zarobki, ale o reszcie nie mogę powiedzieć, bo obowiązuje mnie tajemnica – podkreślił Dubiel.

Youtuber dodał, że zarobki na YouTubie bywają zróżnicowane. – Generalnie zarobki z YouTube’a nie są takie. Normalnie się tyle pieniędzy nie zarabia. Dla przykładu, żebyście mieli świadomość, jak byłem mało regularny, no to czerwiec – 2900 złotych, lipiec – 1600, sierpień 3100 i dopiero jak się daily zaczęło to w październiku 89 – zdradził. – Więc warto pracować, moi drodzy – dodał.

Wśród pytań znalazły się tez te o to, ile Marcin Dubiel zarobił na Fame MMA. – Pierwsza walka 1,8 mln, druga 5 mln – zaczął przewrotnie youtuber. – Dużo. Nie mogę powiedzieć, ale powiem, że między 1,5 mln a 2,5 mln złotych – dodał.

CZYTAJ TAKŻE:

Znany youtuber u Kuby Wojewódzkiego. Drugi gość wytknął mu błąd