Piątkowe spotkanie Zagłębia Sosnowiec z Odrą Opole odbędzie się z udziałem publiczności. Liczba miejsc na Stadionie Ludowym została mocno ograniczona. Jak zdobyć bilet?

Po ostatnim zwycięstwie Zagłębie przeskoczyło w ligowej tabeli o trzy pozycje (z dwunastej na dziewiątą) i z wynikiem 37 punktów włączyło się w walkę o baraże do PKO BP Ekstraklasy. W piątek, 26 czerwca, może pójść za ciosem i wygrać kolejny mecz. Do Sosnowca przyjeżdża bowiem Odra Opole. – Musimy złapać serię, wygrać kolejny mecz, by liczyć się w walce o baraże – podkreśla Filip Karbowy.

Warto dodać, że mecz z Odrą odbędzie się już z kibicami. Zagłębie Sosnowiec po przedstawieniu stosownej dokumentacji otrzymało zgodę PZPN-u na organizację spotkań z kibicami.

Wiadomo, że na trybunach nie zasiądzie więcej kibiców, niż 25 proc. pojemności stadionu. – Kibice będą wpuszczani na Stadion Ludowy z uwzględnieniem podziału na strefy izolacji przy zachowaniu szczególnego reżimu sanitarnego – informuje Jerzy Mucha, rzecznik prasowy sosnowieckiego klubu.

Pierwszeństwo mają karnetowicze

Pierwszeństwo odbioru darmowych wejściówek będą mieli kibice posiadający ważne karnety na rundę wiosenną sezonu 2019/2020. Odbiór wejściówek odbywać się będzie tylko i wyłącznie drogą elektroniczną za pośrednictwem specjalnej platformy internetowej.

– Wejściówki będą w formie biletu do samodzielnego wydruku. Liczba darmowych wejściówek jest ograniczona, nie może ona przekroczyć 25 procent pojemności stadionu. W tej sytuacji proponujemy pospieszyć się z logowaniem na platformę i wydrukiem biletów, ponieważ liczba zakupionych karnetów na rundę wiosenną sezonu 2019/2020 przewyższa 25 proc. pojemności Stadionu Ludowego – podkreśla Jerzy Mucha.

Start akcji przekazywania darmowych wejściówek za pośrednictwem platformy internetowej w środę 24 czerwca o godz. 15.00.

Początek piątkowego meczu Zagłębia Sosnowiec z Odrą Opole o godz. 20.10.

Skomentuj przez Facebook

3 KOMENTARZE

  1. Spoko,spoko.25%pojemności Ludowego to jakieś 1300 osób,a frekwencja”ostatnich”spotkań pokazuje, że raczej ciężko będzie ten limit wykorzystać.

    • A po co rozwiązywać, będzie kolejka ale z zachowaniem dwumetrowego dystansu. Mam nadzieję, że kołowrotki zostaną zdjęte, tak żeby te 1300 osób ich nie dotykało, no chyba, że Prezes wszechczasów na to nie wpadnie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here