Za nami trzecia edycja akcji „Zagłębie za pół ceny”. Akcja przyciągnęła tłumy mieszkańców do okolicznych restauracji, kawiarni, fast foodów i pubów, biorących udział w wydarzeniu. Jednak nie wszystkim akcja przypadła do gustu.

Za nami kolejna edycja niezwykłego wydarzenia, które daje mieszkańcom możliwość spróbowania czegoś nowego i odwiedzenia ciekawych miejsc na kulinarnej mapie Zagłębia.

W akcji pod hasłem „Zagłębie za pół ceny” wzięły udział Sosnowiec, Będzin, Dąbrowa Górnicza i Czeladź. W każdym z tych miast właściciele wybranych restauracji, pubów oraz innych obiektów obniżyli ceny swoich produktów i usług na czas trwania akcji. I chociaż dla wielu była to świetna szansa, aby spróbować czegoś nowego w obniżonej cenie, akcja nie wszystkim się spodobała.

– Ogromne kolejki, długi czas oczekiwania na zamówione potrawy, a do tego porcję o połowę mniejsze. Nie tak to powinno wyglądać – mówi rozczarowany pan Tomek z Sosnowca.

Tegoroczne wydarzenie przyciągnęło tłumy mieszkańców. W wielu lokalach brakowało miejsc i niestety, nie obyło się bez problemów.

Lokal zamknięty dużo przed czasem, do tego brak informacji – napisała jedna z internautek. – Czy Zagłębie za pół ceny oznacza połowę porcji mięsa? Do tego brak sera w czizie i pozostawienie takiej ilości pestek w papryczce, że burger jalapeno nadawał się tylko do kosza – wtóruje jej kolejna internautka.

Rozczarowani klienci skarżyli się także na braki potraw znajdujących się w promocyjnym menu. – W piątek, o godz. 17:00, pomimo wczesnej pory poinformowano nas, że wybranej przez nas potrawy chwilowo już nie ma – powiedziała nam pani Ewa. – Nie posiadając innych informacji udaliśmy się do innego lokalu – dodaje.

Duża ilość zamówień przytłoczyła także inne lokale. – Blisko godzinę przed zamknięciem lokalu otrzymaliśmy informację, że nie zostaniemy obsłużeni, tłumacząc się zbyt dużą ilością zamówień. Byliśmy zmuszeni wybrać inny lokal – dodaje pan Wojtek.

Jednak nie zabrakło także wielu pozytywnych komentarzy dotyczących zagłębiowskiej akcji. – Cieszę się, że już po raz kolejny mogliśmy wziąć udział w akcji. To świetny sposób na to, aby poznać nowe miejsca, zasmakować czegoś nowego, a także poznać nowych ludzi – powiedziała nam Marta, mieszkanka Będzina.

Podobnego zdania są także inni uczestnicy akcji. – W niedzielne popołudnie wybraliśmy się z całą rodziną na obiad. Spróbowaliśmy dobrego, domowego jedzenia w rozsądnej cenie. Tego typu akcje powinny być organizowane częściej, niż raz do roku – podkreślił pan Łukasz.

Przypomnijmy, że w tym roku 50-procentowe promocje będą obowiązywały w blisko 100 miejscach. Mieszkańcy mieli spróbować wielu pysznych dań, a także skorzystać z ofert i usług w promocyjnej cenie.

Czy wzięliście udział w tegorocznej akcji „Zagłębie za pół ceny”?

View Results

Ładowanie ... Ładowanie ...