Sosnowiecka policja poszukuje dwóch nastolatek, które od ponad miesiąca nie powróciły do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązały kontaktu z rodziną.

Policjanci z Sosnowca prowadzą czynności poszukiwawcze za Dagmarą Żakowską (17 l.), która ostatni raz widziana była 6 stycznia.

Obie przebywały w Zespole Opiekuńczo-Wychowawczym w Sosnowcu, dlatego policja nie wyklucza, że nastolatki mogły uciec razem, pomimo że ich zaginięcie dzieli jeden dzień.

Dla Dagmary Żakowskiej jest to kolejna ucieczka. Małoletnia od dłuższego czasu nie stosuje się do poleceń rodziców, jak i wychowawców.

Dagmara Żakowska – rysopis:

Zaginiona Dagmara Żakowska - fot. KMP w Sosnowcu
Zaginiona Dagmara Żakowska – fot. KMP w Sosnowcu

wzrost 162 cm, szczupła budowa ciała, włosy czarne, proste, długie, uzębienie pełne, oczy niebieskie, nos prosty,

Stwierdzony ubiór w momencie zaginięcia: w momencie opuszczenia miejsca zamieszkania miała na sobie płaszcz koloru czarnego, czarne getry, buty niebieskie sportowe, torebka – saszetka,

cechy charakterystyczne: kolczyk nad ustami po lewej lub prawej stronie.

Wszystkie osoby posiadające jakiekolwiek informacje o zaginionych proszone są o kontakt z zespołem poszukiwań KMP w Sosnowcu pod nr 32 2961315, 32 2961 307, dyżurnym jednostki pod nr 32 2961 255 lub 32 2961200 lub osobisty kontakt z najbliższą jednostką policji.

AKTUALIZACJA

Jedna z nastolatek wróciła do domu.