Spore utrudnienia czekają na kierowców jadących w kierunku Katowic. Doszło tam do zderzenia autobusu turystycznego, kilku samochodów osobowych i jednego pojazdu dostawczego.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 28 stycznia na trasie DK94 w kierunku Katowic, na wysokości Elektrociepłowni Będzin.

Jak wynika z relacji świadków, zderzyło się kilka aut osobowych, jeden pojazd dostawczy oraz autobus turystyczny, który blokuje oba pasy.

Droga w kierunku Katowic jest zablokowana, występują poważne utrudnienia w ruchu pojazdów. Trwa wyznaczanie objazdów przez policję. Na miejscu pracują służby ratunkowe.

2 KOMENTARZE

  1. Wczoraj jak jechałem to mijały mnie lawety, to już wiem gdzie jechały. Tylko jest jedno ale, jechały z 80 na godzinę po buspasie, scinajac zakręty, byle szybciej, byle pierwszym. Gdzie wtedy jest nasza kochana policja i SM?
    Tak samo jak stoją Ci panowie w lawetach przy różnych skrzyżowaniach i rondach, na chodnikach albo zielencach, a to chyba nie są miejsca parkingowe jak mi wiadomo. Może by się ktoś zajął ta patologią?

  2. 2lata temu, gdy na wyrwie w jezdni zniszczyłem oponę, po kontaktcie telefonicznym z policją też pierwsza była laweta.
    na moją sugestię, ze laweciarz ma wtyczkę lub podsłuch, policjant tylko stwierdził, że jest to dość prawdopodobne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here